Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hamisított iPhone 5-össel mi...

Hamisított iPhone 5-össel mi a baj?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam arról, hogy feleségnek, illetve gyereknek tökéletes, mivel ők nem használják olyan dolgokra, amiért igazából iphone az iphone. A kamerája ugyanúgy 8gbos? illetve pl. ha facebookozok, akkor kiírja, hogy elkezdtem használni az iphone facebook alkalmazást? vagy ha képeket szeretnék feltölteni, akkor lesz olyan külön mappám, hogy iOs használatával? Lassabb lesz? 20000.-ft-ot megér egy iPhone 5?

2013. aug. 28. 12:38
 1/7 anonim válasza:
65%
Az a baj vele, hogy hamis :D
2013. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy kamera hogy lehet 8 gb? szerintem megapixelre gondoltál. amúgy nem, nem fogja kiírni. ha nincs pénzed egy ilyen telefonra minek akarsz másokat meg magadat becsapni egy hamis telefonnal? egyáltalán nem fog ugyanúgy kinézni mint az eredeti.
2013. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt olvastam, hogy vannak olyan hamisítványok, amik szinte ugyanazok, mint az eredetiek. Külsőre szinte az összes hamisítvány ugyanaz, csak belsőre nem..az iOs letölthető valamilyen oldalról?
2013. aug. 28. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel hamis, nem iPhone 5-ről van szó. Így nincs rajta iOS, és nem iphone alkalmazást fogsz vele használni. Legfeljebb a kinézettel hitetheted el másokkal hogy neked az van, de ennek nincs sok értelme.


Elég torz az a felfogás, hogy attól leszel "valaki" ha apple terméket használsz, mert kérdés azt sugallja hogy legalább a látszatát próbálod elérni.

2013. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, legfőbbképpen a látszatát szeretném elérni, mivel nagyon tetszik külsőre. Nem szeretnék egy telefonra kiadni 200000-ft-ot, ezért gondoltam megelégszem a hamisítottal. De akinek van ilyen hamisítottja, örülönék ah külene egy üzenetet privátban!
2013. aug. 28. 12:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy nokia 6230 tudású,de iphone kinézetű telefon kell akkor neked tökéletes lesz.
2013. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó, még az is túlzás. konkrétan a minőség sem lesz meg. lehet 1 hónap után dobhatod a kukába. amire esetleg te gondolsz, vannak android-os klónok is, de azok már ilyen 60ezer környékén vannak, szóval ha te ilyen 20ezres kategóriában gondolkodsz, az felejtős. kb annyit érnél el, mintha vennél egy ilyen kirakati dummy telefont.
2013. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!