Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy nokia lumia 800ast,...

Szabóné Bea13 kérdése:

Kaptam egy nokia lumia 800ast, garanciapapírom nincs. Mi lehet a problémája, mibe kerül a javíttatása? Júniusban lemerült, elvitték a töltőmet kölcsönbe, és mire visszakaptam a töltőt, hiába teszem áramra, gépre, nem reagál. Nem tudom bekapcsolni.

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Rakd rá egész éjszakára. Ha reggelre se indul be a töltés akkor meghalt benne az akku. A mostani akkukat nem szabad lemeriteni teljesen mert tönkre mennek. Persze előtte tudni kéne,hogy jó a kábel.
2013. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ahogy az egyes írja. Ha fullosan lemerül, akkor kell neki akár 1-2 óra mire beindul. De akkor utánna be fog kapcsolni, mert fura jószág lévén bekapcsolva tölt. Ha odáig eljut semmi gond nem lesz.
2013. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi,próbálkozok:-)
2013. aug. 28. 21:36
 4/5 menta34 ***** válasza:
egy telefon papír és töltő nélkül -- ez eléggé "találtad" jelleg :))
2013. aug. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A töltőm kölcsönadtam az esküvőm napján,azért nincs nálam,pesten van,papírjai vannak,biztosítás is
2013. aug. 29. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!