Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem reagál az érintőképernyőre...

Nem reagál az érintőképernyőre a Huawei-V858 telefonom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy szutykos volt a képernyő, ablaktörlővel letisztítottam, és hiába tapizgáltam, ne reagált.

2013. aug. 28. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy te nem csak 1-2 csepet spricceltél rá hanem egyenesen ráöntötted az egész flakonnal, ha ez nem így van akkor lehetséges hogy mikor az ablaktisztítót rácsöpögtetted a kezedbe vagy nem sík területen volt a telefonod és valahol belefolyhatott. Vidd el szerelőhöz.
2013. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak ráfújtam egyszer.
2013. aug. 28. 23:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor is, valahogy befolyhatott a teloba úgy hogy nem is vetted észre. Én is jártam így.
2013. aug. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja meg azt nem ráfújni kell, hanem csepegtetni csak 2 pici csepp, de még 1 is elég. :))
2013. aug. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Miénk fújós...


Amúgy megvolt a szárítás, utána sem működött...


Imitt-amott igen...

2013. aug. 29. 17:51
 6/11 A kérdező kommentje:

A szerviz azt mondta, hogy külső mechanikai behatás érte, ezért pénzért javítják meg.


FONTOS: A telefon NEM volt szétszedve.

2013. aug. 29. 22:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem hogy ha ien problémád van, akkor mért nem viszed egyenesen el egy szerelőhöz??

Mire kírod a kérdést, meg mire válaszolnak (én szerencsére hamar válaszoltam) addigra a telefonod már éppen vissza felé tart a szervízből! Nemtudom megérteni!! :))

2013. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Meg én vagyok.

Ezt a kérdést ezért nem kellet volna kiírni. Láthatatlanba senki se tudta volna megmondani hogy mi is a baja.

2013. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az is egy dolog, hogy a szervizben nem javították meg, mert nincs hozzá alkatrész.
2013. aug. 31. 21:56
 10/11 A kérdező kommentje:

Utóirat #7-esnek:


A telefon már rég visszajött a szervizből...

2013. aug. 31. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!