Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 telefont...

Nokia Lumia 520 telefont kaptam ajándékba. Elég analfabéta vagyok még vele,2 dolog érdekelne, részletek odalent (? )

Figyelt kérdés

1. ) hol van a régi telefonokon jól megszokott telefonkönyv? Névvel meg telefonszámmal?

2. ) hogy lehet vele pdf-et olvasni, egyáltalán hol találom a telefonra számítógépről felmásolt pdf-eket? Hogy jutok el hozzájuk?



2013. aug. 29. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:

1. ) a jól megszokott névjegyzék itt már kibővített funkciókkal bír, tehát itt kapcsolódik a facebook fiók is esetleg twitter, skype stb. ezeket mind a kapcsolatok nevű alkalmazásban találod meg...ajánlatos átnézni az összes névjegyedet, amit áthelyeztél a telefonra, mert lehetőséget nyílik, hogy pl. facebook profilt csatolj hozzá, ezzel megkönnyítve az ismerősök keresését...a csatolás meg tudod csinálni a névjegyre kattintva, alul középső logó segítségével.

2. ) a pdf-ek olvasásához le kell töltened az áruházból valamelyik pdf olvasó alkalmazást.

a következőket ajánlom:

[link]

[link]

a pdf dokumentumok ajánlatos a számítógépen a documents nevű mappába helyezni...mivel gyárilag nincsen fájlkezelő a windows phone-on ezért a pdf fájlokat az említett programokon keresztül tudod megtalálni és olvasni

2013. aug. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, boldogultam! :)
2013. szept. 12. 19:57
 3/3 lovak6 válasza:
szia, nekem is van egy nokia lumia 520-am, és megcsináltam azokat amiket írtál, de a telefonon utána hol találom meg a pdf fáljt, amit beleraktam a dokumentumok mappába?
2013. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!