Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenkinek van valami olyan...

Mindenkinek van valami olyan dolog, terulet, amiben totalisan analfabeta? Vagy barmilyen temaban otthon lehet lenni, csak akarni kell?

Figyelt kérdés
En pl a szamitastechnika temaban nagyon sotet vagyok. Es ti? Volt mar olyan, hogy valamiben rosszak voltatok, es mar csak azert is beleastatok magatokat, es mar megy? Vagy egyszeruen el kell fogadni, hogy mindenki hulye valamiben?
2010. febr. 18. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
van egy ismerősöm 3-2 -es volt mateból(gimiben) és most matektanár... :)
2010. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Senki nem lehet minden témában tájékozott.Sok témáról tudhat valamit,de ez nem tájékozottság.
2010. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugy ahogy van a tanulas nem megy,
2010. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én a sportban, a földrajzban, a törtekben és a bonyolult szöveges feladatokban
2010. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
matekből tök süsü vagyok. Én örülök a 4-esnek.(jó mégcsak 14 vagyok/ Viszont irodalomból, meg angolból nagyon jó vagyok. Egy szonettet egy délután alatt megtanulok, és nem bemagolok, angolból meg sose tanulok, és mégis D.5-vagyok. Mindig röhögök az osztálytársaimon, mikor nem tudják a feladatot, mert én meg szétunom magam órán.
2010. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fizikából analfabéta vagyok. Én esküszöm küzdöttem. Általános suliba a fizika tanár heti 2 különórát tartott nekem, hogy valamit is megértsek belőle, de persze szín karó. Az évvégi doga előtt gyakoroltunk, és nagyon úgy nézett ki amit írt mint a pontos megoldókulcsa a dogának. Én szépen kitéptem a füzetből zsebre raktam és kipuskáztam az egészet és csak így tudtam átmenni belőle. Nem is tudom mi lett volna velem nélküle. Már a tanár is lemondott rólam. xD

És most ismét a fizikával oralizálok.. De most nincs ilyen rendes tanárom. Szóval szín bukás ismét és úgy néz ki még egy pár évet eltöltök a 10. évfolyamban..



Sehogy sem megy bele a fejemben, a tételeket megtudtam jegyezni, körülbelül 2-3 óráig.. Utána úgy össze kevertem vagy épp elfelejtettem az egészet, hogy még az is bűn lett volna, ha kinyitom a szám..

2010. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!