Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fiú vagyok és kaptam egy...

Fiú vagyok és kaptam egy Samsung Galaxy Y telefont, viszont fehér színben. Nem túl nőies vagy férfiaknak is "lehet"?

Figyelt kérdés
úgy értem nem-e ciki
2013. aug. 29. 12:00
 1/10 anonim válasza:
100%
Èn is így gondolgodtam a fehèr színen, de láttam már pár fiút akinek teljesen fehér volt a telefonja. Szóval van pár ember akinek vagy az tetszik vagy pedig az jutott de használja. Remélem tudtam segíteni, Szia.
2013. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nekem a barátom sportol(nem focizik:D) ezt arra fel.írtam,hogy a férfias férfi kategóriába sorolnám(nem pedig a zselézett hajú,kereszt nyakláncosokhoz...) és oda van a fehér telefonokert.:D
2013. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Wadmalac ***** válasza:
100%
Én szándékosan fehéret vettem, mert unom a sok fekete tégla látványát. Kicsit egyedibb látvány és nehezebb elhagyni is. A fehér nem nőies szín. Rózsaszínű hellokittyfonra mást írnék. :D
2013. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fehér iPhone 3GS van.Szerintem szép! :) nem mai darab,de sokan kérdezik,hol lehet venni.senki nem jegyezte még meg,hogy a fehér nem a fiúk színe..
2013. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Galaxy Y-nál szerintem nőies, mert olyan szappantartó formájú. a szögletesebb telefonoknál kevésbé hat nőiesnek a fehér szín, mondjuk én ilyen telefonnál legkevésbé a színe miatt aggódnék.
2013. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Wadmalac ***** válasza:
100%
A Galaxy szerintem is elég nőies formájú készülék. Ez színtől független. Nem mintha ez akadály lenne sokezer férfinak, szóval kár túlfilozofálni.
2013. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fehér telefonom van ( Nokia Lumia 820 ). Szerintem egyáltalán nem nőies.
2013. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Szard le. Mind1 a színe, addig amíg nem Rózsaszín, vagy piros, addig nem nőies.
2013. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

micsoda eszmefuttatás.nekem piros 820am van és nem úgy néz ki mint egy nöi kézitáska", vagy egyáltlaán hogy bármely aspektusába nöies lenne. hamarabb hasonlitották már egy sportkocsi szinéhez minthogy bárkinek eszébe jusson hogy nőies lenne.ennyi erpvel piros pólót se vegyél fel mert nőies". rozsaszinre azt mondom hogy az azért tényleg nőies szin, de a fehér,a sárga,a fekete,kék,piros, föleg lakkszinben,mind unisex szinek.

a galaxy y szerintem önmagában se nem nőies se nem férfias, inkább semlegesnek mondanám fehér szinben,semmi probléma nincs vele szerintem.

2013. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, asszem hordani fogom. leszarom :D
2013. aug. 30. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!