Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen üzlet az Euro GSM?

Milyen üzlet az Euro GSM?

Figyelt kérdés

A neten nem találtam pontos választ. Az érdekelne, hogy ez egy telefonáruház? Mert sok ismerősöm mondta, hogy "a GSM-ben vettem a telefonomat" és nem tudom, hogy ez pontosan mi. Ha esetleg itt vásárolom a telefonomat, akkor azt rögtön szerződtetnem is kell egy szolgáltatóval? Esetleg ez egy szolgáltató is?

Érdemes innen vásárolni?



2013. aug. 29. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ismerőseid GSM boltra gondoltak. Tömérdek GSM bolt van Magyarországon és többé kevésbé szürke importos, harmadik féltől származó, gyári garancia nélküli telefonokat árulnak.

Nem muszáj szerződnöd szolgáltatóval csak akkor ha telefonálni is akarsz.

A GSM boltok nem mobilszolgáltatók.

Magyarországon három mobil operátor van. T-Mobile, Vodafone, Telenor. Illetve van két virtuális mobilszolgáltató: Blue Mobile illetve a Tesco Mobile.

Ezek egyikénél kell leszerződnöd.

2013. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, ment a zöld mancs.
2013. aug. 29. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!