Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung galaxy mini telefono...

A Samsung galaxy mini telefonommal mi lehet a baj? Pls nagyon fontos. Többi lent

Figyelt kérdés
Nem tölt fel, felrakom tölteni és amikor van az a kikapcsolt állapotban, hogy az " elemet mutatja nagyba" Az a baj, hogy nem mutatja azt a zöld töltési csíkot, hanem a jobb oldalán vagy hol, egy háromszög alakú sárga error ikont mutat, nem ír errort szerintem, de az az ikon ottvan, és amikor be is kapcsolom, akkor nem tölt.
2013. aug. 29. 16:15
 1/4 anonim válasza:
Vedd ki az aksit. Én ha valami baj van, mindig lemerítem, de itt már eleve le van merülve
2013. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
vedd ki az aksit nyomd 10 másodpercig a kikapcsolásgombot majd tedd vissza az aksit és úgy próbáld meg
2013. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezzel van valami, elobszidásódott az az arany vagy milyen színű része, amibe megy az áram és lekapartam, erre most jó és egyből feldobta 100%-ra aztán kikapcsolt és 80, most megint száz... XD Töltőcsere kell szerinted? am levan jóve az a papír róla, amire az adatok vannak írva, Mah 1200 Stb
2013. aug. 29. 16:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Am kösz a választ, pont ezt csináltam, hogy nyomtam csak nem 10-ig kb 5-ig és jó.
2013. aug. 29. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!