Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fontos a samsung gyártói...

Miért fontos a samsung gyártói garancia?

Figyelt kérdés

Telefoncsere előtt állok, Samsung telefont szeretnék vásárolni, webáruházakban már nézelődtem.

Sokan javasolták nekem, hogy figyeljem, milyen a garancia, fontos, hogy gyártói gar. legyen, de azt senki nem mondta miért.

Tudom, hogy a Samsung még ad az egy év után 12 hónap korlátozott garanciát, de azon felül van-e valami más előnye(hátránya, hogy drágább), vagy lehet-e valami más gondom a bolti garanciából (a bolt állítólag Samsung márkaszervizhez viszi az esetlegesen meghibásodott készüléket)?



2013. júl. 26. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
pont ez hogy nem. a bolti garancia az az ő saját szervízük vállalja, ergo hivatalos szervízbe ők is hiába vinnék, max fizetnének érte. ebből adódik az, hogy tegyük fel olyan hibája van, ami javíthatatlan, gyártói garancia esetlegesen azt is tartalmazza, hogy cseregarancia él, ha olyan gyári hibája van a telónak, amit nem tudnak javítani. egy sima bolt biztos hogy nem vállal cseregaranciát(szerintem).
2013. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!