Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Merjek iPhone 5-öt venni?

Merjek iPhone 5-öt venni?

Figyelt kérdés

Összegyűjtöttem egy iPhone 5-re. Mindig is nagy álmom volt, viszont egy két videó illetve cikk elvette a kedvemet. Az egyik videó: http://www.youtube.com/watch?v=Q7AjsxPMbos

A másik dolog pedig egy cikk, miszerint hihetetlen gyorsan kopik. Ez a linkelt videóban is látszik valamennyire. Ez az amitől a legjobban félek, hogy lekopik a fekete festék. Szerintetek ez mennyire várható? Merjek venni egyet? Elég strapabíró? Szerintem a kopás a hanyag birtokosa miatt van. Ha jól vigyázok rá, nem csapkodom akkor semmi baja nem lesz ugye?

A válaszokat előre is köszönöm.

u.i.: Nem kérek az olyan véleményekből, hogy vegyek ink. más telefont. Itt az iphone megbízhatóságát kérdezem, nem pedig a konkurenciával szembeni előnyöket / hátrányokat. Köszi.



2013. aug. 30. 00:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sajnos a fekete tényleg szeret kopni. Munkahelyen fiókban pihen az egyik készülék, de már látszik a sarkán. Emiatt bár nekem is a fekete tetszik jobban, magamnak mindenképp fehéret vennék inkább.
2013. aug. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 6 Days 7 Nights ***** válasza:
50%
Szeptember végén jön az iPhone 5C meg az 5S, így szerintem már nem éri meg 5-öst venni. Meg amúgy is szar az iPhone szerintem. /személyes vélemény, volt 4S-em és 5-ösöm, aztán visszatértem Androidra/
2013. aug. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ha egy, a hátulját is fedő tokban tartod, akkor nem lesz ilyen baja elvileg.. más kérdés, hogy én a HTC-met négy hónap alatt összesen max 5 napig tartottam tokban, és semmi baja
2013. aug. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ne vedd meg. Egyrészt nem éri meg az árát, másrészt meg nemsokára érkezik az 5S.
2013. aug. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok 5S-t venni, az már nem fér bele a keretbe, mellesleg ugyanúgy fog kinézni. Akkor elgondolkozok a fehér változaton... engem a kopás zavar a legjobban. Ha megveszem a feketét és lekopik, meg tudják csinálni pénzért, hogy olyan legyen mint új korában?
2013. aug. 30. 08:46
 6/18 anonim ***** válasza:
Fehér i5 a megjelenés után lett vásárolva sosem látott tokot (bumpert vagy mit) és nincs rajta kopás.
2013. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nem is 5S-t, de az 5 biztos olcsóbb lesz, és akkor marad is egy kis spórolt pénzed, abból vennél rá akár egy tokot vagy bumpert, és nem is kéne aggódnod. én nem tudok nyilatkozni, mert én megvétele óta tokban használom, szóval esélye sem lett volna kopni.
2013. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én ha megvenném jobban vigyáznék rá mint saját magamra. :D Szóval nem azzal lenne a gond, hogy bármihez odadörzsölöm. Csak olyanokat olvasok, hogy megvétel után 3 nappal használat nélkül is lekopott, de akkor ez csak bizonyos modell. így hogy a tokosoknak minden rendben, bőven meg merem venni. Köszönöm a válaszokat.
2013. aug. 30. 10:04
 9/18 uno20001 ***** válasza:
Nyugodtan vegyél, az egy jó telefon. De csak fehérben.
2013. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Nem azért, de a csávó dobálgatja az iPhonet a videóban, nem csodálom hogy kopik. Én nagyon sokáig gyűjtöttem iPhone 4-re és úgy vigyázok rá mint a szemem fényére és tényleg nincs semmi baja, pedig már elmúlt 2 éves, és nem is használok tokot, úgyhogy szerintem a kopás nagyban függ a felhasználótól.
2013. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!