Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Merjek iPhone 5-öt venni?

Merjek iPhone 5-öt venni?

Figyelt kérdés

Összegyűjtöttem egy iPhone 5-re. Mindig is nagy álmom volt, viszont egy két videó illetve cikk elvette a kedvemet. Az egyik videó: http://www.youtube.com/watch?v=Q7AjsxPMbos

A másik dolog pedig egy cikk, miszerint hihetetlen gyorsan kopik. Ez a linkelt videóban is látszik valamennyire. Ez az amitől a legjobban félek, hogy lekopik a fekete festék. Szerintetek ez mennyire várható? Merjek venni egyet? Elég strapabíró? Szerintem a kopás a hanyag birtokosa miatt van. Ha jól vigyázok rá, nem csapkodom akkor semmi baja nem lesz ugye?

A válaszokat előre is köszönöm.

u.i.: Nem kérek az olyan véleményekből, hogy vegyek ink. más telefont. Itt az iphone megbízhatóságát kérdezem, nem pedig a konkurenciával szembeni előnyöket / hátrányokat. Köszi.



2013. aug. 30. 00:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10: iPhone 5 más házban van, ott alumíniumra (ami ugye köztudottan puha) anodizálták a fekete festéket. Ha nem is feltétlenül kopik (állítólag ez főleg a kezdeti modellekre volt igaz, bár korábban említett "fiókos" példány ennél fiatalabb), karcok jobban meglátszódnak rajta, az pedig sajnos legkíméletesebb használat során is keletkezik. Ha nem használsz védelmet, iPhone 5-n számítani lehet rá...

Egyébként érdekesség, én még fekete iPhone 5-t nem láttam kiállítva szolgáltatóknál (kíváncsi voltam, hogy bírják a gyűrődést). Fehéreket érdemes megnézni, éleik azoknak is kopottak, persze ez nem annyira feltűnő...

2013. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Most már bátran meg merem venni a fekete iPhone 5-öt. Szerintem elég masszív, és ha vigyázok rá nem lesz semmi probléma.
2013. aug. 30. 17:43
 13/18 anonim ***** válasza:
Oké, reméljük neked lesz igazad. Esetleg kiírhatnál egy "karcolódik-e az iPhone 5-öd" kérdést, kíváncsi lennék a válaszokra:)
2013. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
2013. aug. 30. 20:00
 15/18 anonim ***** válasza:

"Nem akarok 5S-t venni, az már nem fér bele a keretbe, mellesleg ugyanúgy fog kinézni."

Ha megjelenik az 5S, ugyanannyi lesz kb mint most az 5, az 5 meg olcsóbb. És akkor mi van ha ugyan úgy fog kinézni? Rohadj meg, ha menőzni veszed

2013. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Tudod mit! Kivárom az 5S-t, de nem hinném hogy 150.000-ért kapni fogok.
2013. aug. 31. 16:40
 17/18 anonim ***** válasza:
10-én mutatják be
2013. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

150e-ért biztos, hogy rendes garival meg mindennel megkapod az i5-öt? Mert vannak ilyen innen-onnan behozott telefonok, de amikor gariztatni kell, akkor gond szokott lenni velük. Esetleg letiltják idővel. Tényleg csak megbízható helyről vegyél!

Egyébként az új bemutatása után ennek is esik az ára. Nagyjából október első hetében lehet Mo-on is megvenni majd az újat.

2013. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!