Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Nokia Lumia 620 am és...

Bogika666 kérdése:

Van egy Nokia Lumia 620 am és véletlenül az lett beállítva rajta hogy még nem múltam el 18 éves és ezért semmit nem bírok letölteni rá, csak szülői engedéllyel. Hogyan lehetne vissza csinálni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Új a telefon? Tehát nem rendezkedtél be még rá?
2013. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet ilyet csinálni? :O
2013. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen új. Még semmit nem tudtam rajta át állítani... Pont azt szeretném.
2013. aug. 30. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a Microsoftos fiókodban állítsd át a születési dátumodat, majd a telefonon a beállítások -> névjegynél "telefon alaphelyzetbe állítása". Ezután olyan lesz a telefon, mintha teljesen új lenne, így újból bejelentkezhetsz a már megváltoztatott Microsoft-fiókkal, és minden rendben lesz! ;)
2013. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igen ez lett volna végső megoldás, csak reménykedtem hogy alaphelyzebe állítás nélkül is meg lehet ezt úszni.
2013. aug. 31. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!