Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Sony készüléket válasszam?

Melyik Sony készüléket válasszam?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy apám cégénél van előfizetésem, így teljesen ingyen választhatok egy telefont a listáról. Ezek között vacillálok: Xperia Z, SP vagy L. Nyilván a legtöbben a csúcskategóriásat választanák, csak attól félek, hogy a Z túl nagy a hétköznapi telefonozgatásokhoz. Én igazából csak fényképezésre, netezésre és játékra használnám (na meg nyilván az alapvető telefonfunkciókra) Az SP-t sokan dicsérik, viszont az L-nek nagyon tetszik a kialakítása. A Z meg nyilván mindenben szuper. Szóval a kérdés, hogy nem zavaró-e a Z mérete? ha igen akkor a kettő másik közül melyik legyen? miért?


Egyébként most egy Nokia N8-asom van, amit nagyon szeretek, csak a Symbiannel nem sokat lehet csinálni, ezért androidos mobilt keresek. (Samsungok nem igazán tetszenek, bár mindenki az S4-est ajánlgatja...de az is egy nagy öszvér)


Köszi előre is a válaszokat!

és éljenek a fejlett világ problémái!:D


2013. aug. 31. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
hát igazából az xperia z jó telefon, de a mérete az (kortól függ) lehet zavaró... mondjuk egy tinédzsernek egy álom lenne, de hamar megunná... amúgy az sp is nagyon jó! jobb mint az l, és most hosszasan sorolhatnám, de amúgy én a z-t választanám, de ha a méret zavar, akkor sp!
2013. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egyértelműen a Z-t választanám, de ha ténleg NAGYON zavar a méret akkor az SP-t vedd.
2013. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!