Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Androidos készüléket...

Milyen Androidos készüléket vegyek 40-45 ezer forint körül?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy az árért a lehető legjobb minőséget/teljesítményt kapjak.

Konkrét elvárásaim hardver terén nincsenek.



2013. júl. 21. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
46000ért Nokia Lumia 520, ezen az áron talán a huawei ascend y300, de ha hozzáadsz még egy kicsit, akkor ott lesz a galaxy ace 2 vagy az s advance...
2013. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lenovo A820

MediaTek MT6589

Power SGX 544MP

1GB RAM

Android 4.1

2013. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok: Az itt említett összes telefonnak odacsap, $166-ért is be lehet szerezni, de kínából jön, ha ez neked nem gond, akkor ez messze a legjobb ajánlat.
2013. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebben az árban a Lumia 520 a király , de ha mindenképp droid kell akkor Alcatel Ot 992 D .
2013. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Sony Xperia Miro, 43ezer forint.

Most vettem meg én is egy hete ezt a telefont, de egyszerűen imádom. Gyors, könnyen kezehető, csinos, és egyszerűen jó ahogy van. :) Csak ajánlani tudom. Nekem szerelem volt első látásra.

2013. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kutyus21 ***** válasza:
29%
Én inkább a Nokia Lumia 520-at ajánlom nekem is az van és nem bántam meg imádom egyszerűen fantasztikus hogy nem akad sose nem úgy mint az androidos motyok.Én 45.000ezerert vettem kártyásan a telenorba és hozzá teszem hogy egyik androidos sem kínálat ekkora tudást ennyiért a Lumia 520-am röviden 8gb-os belső memoria esetén 64gb-ig lehet bővíteni 4colos a kijelzője amit kesztyűben is tudsz használni a kijelzője IPS szóval nem mezei tft vagy LCD van benne.Ja és cserélhetők a hátlapok van kék fehér nekem fehérbenben van de van még. fekete citrom sárga és zöld is.Én a helyedbe a Lumiat venném ez tapasztalat én is és regeteg ismerősöm és osztálytársam váltott androidrol windowsos telefonra cserélték.Android👎☹ windows😍👌 röviden az android nagyon támadható a nyitottsága véget Úgyhogy annyi vírus mehet rá mint az atom neg a sik reklám Windows nem támadható a zártsága miatt de meg igy is 150.000ezer program van rá.És javaslom rakj egymás mellé egy androidost meg egy Windows 8-as Nokiát észre fogod venni a különbséget az android ha gyorsan görgeted a menüt az android csak megáll a Windows meg megy tovább.
2013. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 hol lehet venni hátlapokat? vagy adnak is hozzá pluszba??
2013. júl. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Végül is nokia 5230-at váltanám le, szóval akármilyent is veszek csak jobb lehet
2013. júl. 23. 22:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki a lenovo a820-at ajánlotta. SE Miro-t meg ne vedd! Sokkal jobb hardverrel szerelt készüléket kaphatsz 45.000 körül. Mondom, rendelhetsz kínából egy lenovo a820-at. Ha nem akarsz kínából rendelni, akkor két lehetőséged van. Vagy Windows Phone készüléket választasz, vagy Androidot. Szerintem a Windows Phone túl zárt, illetve nem olyan jó még az alkalmazáskínálata mint az Androidé.

Ha Windows készüléket választasz, akkor a legjobb választás egyértelműen a nokia lumia 520. Ha Android mellett döntesz, akkor a két legjobb lehetőség az alcatel 992d, vagy az alcatel 997d. Mindkét készülék erősebb a lumia 520-nál hardveresen. A 992d az 43ezer, a 997d az pedig 47ezer, de abban 1GB RAM van, ami se a lumiában se a 992d-ben nincs meg(bennük 512 MB RAM van). Egyébként ami még jó lehet, és a legolcsóbb, a Huawei y300, ami kb. a lumia 520 szintje hardveresen.

2013. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kutyus21 ***** válasza:
Helló nem kaptam hozzá külön hátlapokkat és meg kérdeztem hogy lehet-e külön venni de azt mondták a telenorba hogy nem is foglalkoznak hátlappal. A választék amiből tudtam választani fekete meg fehér de a héten láttam kékben is szép én fehérben vettem meg mert akkor még nem volt csak ez a két szín fekete kicsit gyászos olyan egyhangú de bármilyen színű hátlappal is veszed meg nagyon jól jársz vele. Én tapasztalatból mondom mert nekem is az van Lumia 520 most is erről írok majdnem egész nap fent vagyok a neten és nagyn jól bírja az aksi de azért játszani is szoktam a 3d autós játékkal és estig birja az aksi ha nem nyomkodnam amit nem bírnak ki akkor 2 napig bírna.
2013. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!