Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Windows Phone...

Szerintetek a Windows Phone most tör a csúcsra, vagy már hanyatlik?

Figyelt kérdés

Hallani ezt is, azt is, bár szerintem most tör a csúcsra, de a ti véleményetekre is kíváncsi vagy.

Jah, és szerintetek ez a Nokia Wp párosítás megbízható. ?



2013. aug. 31. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, megbízható. De szerintem nem fog csúcsra törni, egyértelműen a 3. helyen fog maradni. Sosem fog úgy megtetszeni az embereknek ez a rendszer mint az Android vagy az iOS.
2013. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igazából mindegy, hogy hanyatlik-e vagy a csúcsra tör, ha neked a jelenlegi állapotába tetszik, akkor nyugodtan vedd meg. Még 3-5 évig akkor is lesznek frissítések, újítások, ha hanyatlik, egy telefon meg ma már úgy is max ennyi időre jó.

Azt, hogy csúcsra tör-e (pontosabban hogy még növekszik-e a felhasználói bázisa, mivel Androidot sosem fogja leelőzni, de még az iOS-t sem) vagy hanyatlik majd a következő negyedévben tudjuk csak meg.

2013. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Attól függ mennyire akarod használni a rendszert,mert pl.sport tracker+zene+net nem igazán működik.Mert a sport tracker leáll ha kilépsz belőle.Lumia 800 megvolt kb.5 hónapig aztán eladtam,mert nekem közelbe sem elégitette ki a vágyaimat! :) És vettem egy Galaxy S3-at!Sőt lehet leváltom egy S3 LTE-re!
2013. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Most egy Lumia 800 at hasonlíts össze egy s3 -al ...
2013. szept. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most tőr a csúcsra , most volt egy cikk a mobilarénán hogy del Amerikában leelőzte az applet , és tenyleg jól halad , a Samsung pedig az a telefon amit SOHA nem vennék , minden telefonjuk ugyan úgy né ki , és már semmi újat nem tud mutatni , az emberek meg fogják unni androidostól és átálnak IOS ra és wp re .
2013. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Mert a Sonyk mindegyike máshogy néz ki,ugye?Vagy az Iphoneok?Ekkora hülyeséget mondani?!
2013. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért is hanyatlik?:)...de most tényleg.Az Android vérfanokon kívül ezt ki mondja?Folyamatosan nő a részesedése.Ahogy előttem is írták,egyes régiókban elképesztő emelkedésbe indult.Mindenhol növekedési pályán van a WP8,talán csak az USA az egyetlen kivétel.Ott a Nokia sem volt erős soha,ez is az oka.Állítólag a BlackBerry-t megveheti a Microsoft,mert azok nagyon nagy bajban vannak,és akkor véleményem szerint az USA-ban is beindul a szekér.Szerintem most tart ott,hogy van részesedés,jönnek az alkalmazás fejlesztők is.Ezt a lélektani határt kell átlépnie minden OS-nek ami akar valamit.Ha nincs felhasználó,nincs fejlesztő/alkalmazás,tehát ezáltal nem lesz felhasználó.Na ebből a körből kell kitörni minden friss OS-nek,és szerintem ez a WP-nek lassan sikerül.Ezen még az is segít,hogy a Windows RT-t összemossák a Windows Phone-nal.(Mondjuk nem értem alapból minek kellett külön OS tabletekre.Tök felesleges három rendszer,három platformra.)"A Winbeta.org bennfentes forrásokból származó információi alapján nemrég arról írt, hogy a Microsoft a Windows Phone és a szintén ARM processzorokra szánt Windows RT platformjait teljes egészében össze fogja vonni, mellyel együtt az alkalmazásboltok is egyesítésre kerülnek." Mobilarena.

Tehát hanyatlásról szó nincs.Hogy csúcsra tör e?Ezt nem lehet tudni,de ne törjön.Az lenne nekünk fogyasztóknak "egészséges" ha volna legalább három erős rendszer,amik versenyeznek értünk.

A Lumia 800-as válaszolót meg nem értem.2011 novemberben bemutatott CE kernelre épülő Windows Phone 7-es telefonnak,mi köze van az NT kernelre épülő Windows Phone 8..+ rendszer jövőjéhez?A WP8 nem frissítés,hanem egy új rendszer!Tehát még annyi köze sincs hozzá,mint az Android 2.0-nak,a 4.1-hez.

2013. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tények és számok bizonyítják, hogy most tör a csúcsra!
2013. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem többet ér egy 920 mint egy iphone 4S (5??)

de a ''vagányoknak'' sosem lesz wp-jük.. hülyék :D

és egyre több az app is :)

2013. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, főleg hogy kezdi magát beérni, midnjárt jön a multi-task, meg minden, egyree több játék...

Mert hogy a Wp storeja nem olyan nagy :

1. Ami megvan androidon, az van wpre is, csak nem 9x annyi

2. Egyre nagyob, és jobb( lásd: Subway Surfers, Temple run 2)

Mellesleg nekem is 920am van, neked is sárga?:D (Piros tokkal. ?:'DD)

2013. dec. 23. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!