Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik most a legjobb okos...

Melyik most a legjobb okos telefon maximálisan 30000 FT-ért?

Figyelt kérdés

Egy nagyon érdekes kérdés ként szeretném érdeklődni hogy 30000 Ft-ért kártya független okos telefon után keresgélek manapság. Mivel közismert helyeken kutatok a google által.

Aki tud esetleg valami jó oldalt vagy egy jó telefont. (Nem használt kacat oldalakon mert én új kacatot akarok venni)

Első sorban kamerája miatt szeretném meg venni így 720p-be felvevő ritkaság után is szívesen kutatok.



2013. aug. 31. 20:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
annyiért csak szart kapsz
2013. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kérlek a kérdésre válaszolj. Amúgy is csak egy bennem felmerült kérdés kedvéért érdekel. De volt már fórumba ahol azt mondták hogy felejtsem el a telefont és dobtak egy táblagép linket.

De érdekel egy nagyobb közösség konkrét válasza. Márka - Típus nevet kérdeztem... nem azt hogy mit nem kapok

2013. aug. 31. 21:01
 3/16 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért valóban nem kapsz érdemi, pláne nem időtálló okostelefont. Amúgy Samsung Galaxy Ace, bár pár ezerrel drágább és nem is mondhatni jó telefonnak, de ennyiért nem is kapsz jót.
2013. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Oké, akkor hadd fejtsem ki bővebben: a tévében, újságban, neten csomóan nyomják neked, hogy vegyél okostelefont. Miért? Mert van rajta fészbuk, kamera, MP3, meg mérgesmadár. Játszani 14 éves korodig a farkaddal kell, utána majd a barátnő átveszi ezt a szerepet. Facebook, és összes többi funkció elérhető butatelefonon is.


Mire VALÓ egy okostelefon: szervezési funkciók, navigáció, utalások, stb.


Erre 30.000 forintért NEM FOGSZ találni megfelelő telefont, mivel ennyiért csak régi hardvereket tartalmazó, szar példányok vannak, még használtan is.


Ha 30 ezerért veszel bármilyen telefont, készülj fel fagyásokra, laggolásokra, csomó hibára, és arra, hogy az őrületbe fog kergetni, és egy életre megutálod a droidot.


Ha nem akarsz, nem kell hinned nekem. Tulajdonképpen leszarom, te fogsz kidobni 30 ezret az ablakon.

2013. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan rossz ott a helyzet. 17k ft os vodafon smart mini is tök jó teló egész jó hardverrel csak jót kell kifogni. Ennyiért már használtan 2 magos telót is kapni az sokkal okosabb dolog mint újat venni.
2013. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Biztosan okos dolog lesz olyan ember elvárásaira alapozni egy döntést, aki még irni sem tud helyesen. Persze, rád bizom a döntést, te 30.000 forintod. Nem tudom, mennyit dolgozol ennyi pénzért, és megengedheted-e magadnak, hogy kidobj ennyit az ablakon.
2013. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Egy nagyon érdekes kérdés ként szeretném érdeklődni hogy 30000 Ft-ért kártya független okos telefon után keresgélek manapság. Mivel közismert helyeken kutatok a google által."

Google translate? :D

Akkor írom egyszerűen, hogy te is megértsd:

Ennyi pénzért nem kapsz olyan telefont, aminek jó a kamerája.

Vegyél egy butatelefont meg egy digitális fényképezőgépet, oszt' jónapot.

2013. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk azon mosolygok, hogy ha 40 ezret mondott volna, akkor rögtön jönne, hogy Nokia Lumia 520, nyár elején meg még a Huawei Ascend Y300. És ha blogokat olvasok, akkor tényleg ezek a legjobb ár-érték arányú telefonok. Meg is vettem a Nokia Lumia 520-at, mert hát ez a legjobb ár-érték arányban, aztán meg rájöttem a hiányosságaira - pl. hivásidő, adatforgalom mérésének hiánya -, amit egy butatelefon is tud és innentől kezdve felmerül a kérdés, hogy ezek a hiányosságok fórumokon, blogokon miért nem derülnek ki? Mindenki 720p-ben vesz a fel a telefonjával, és csak Viberen telefonál az otthoni Wi-fi-n keresztül és az alapfunkciójára nem is használja az okostelefonokat?
2013. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8 - Neked köszönöm a kicsit kitérő de pontos választ.

A Huawei Y300 az a telefon amit úgy kinéztem egy ideje mert nekem jelenlegi telefonom a G300-as. A kamerája éppen olyan amire használni akarnám azaz kicsi a kamera felbontása.

Az emlegetett Nokia Lumia 520 specifikációja is tetszik.

Az új Lumia széria egyik darabját se fogtam még a kezembe és rossz híre az árkategóriájához képest nincs is.

2013. szept. 1. 11:38
 10/16 anonim ***** válasza:

"A kamerája éppen olyan amire használni akarnám azaz kicsi a kamera felbontása. " Da fuq? :D

Egyre kevésbé értem a logikádat. Mire akarod használni, ahol pozitívum a kis felbontás?

2013. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!