Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S III ( 3 ) /...

Samsung galaxy S III ( 3 ) / S IV ( 4 ) és Samsung galaxy S III Mini / S IV Mini? És összességében?

Figyelt kérdés
Teljesen belezavarodtam ebbe a 4 telefonba. Tőletek kérek segítséget. Én a sima S III felé húzok, mert az S IV nem tud annyival többet, hogy 40 000 ft-ot ráfizessek. A Mini-k nem estek ki, mert teljesítményileg ugyan alul maradnak a simákhoz képest, de az áruk ellensúlyozza ezt ( 30 000 és 40 000 ft-al olcsóbbak [ S III / S IV ] ). Viszont ha már az olcsóbbat veszem akkor az S IV Mini többet tud. De míg a S III Mini 70 000 - 75 000 ft, addig az S IV mini 90 000 - 95 000 ft. Az S III már 105 000 ft - tól kapható. Szerintetek melyik legyen ( és miért ) ?

2013. szept. 2. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit szenvedsz? Van pénzed s4re? Ha igen azt vegyed meg mert az a legjobb. Ha nincs akkor s3,s4 mini. S3mini szóba se jöhet.
2013. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A pénz igen fontos tényező. Nincs pénzem viszont gyűjtök rá ( fizetésből rakok félre kb: 2-3 hét mire meglesz rá a pénz ).

Megfogadom a tanácsod és ezzel kizártam az S III Mini-t és az S IV is egyre kevésbé valószínű ( 150 000 - 160 000 ft ). De még mindig 2 választási lehetőség van hasonló árkategóriában ( 100 000 ft ) és hasonló tulajdonságokkal.

2013. szept. 2. 22:52
 3/9 anonim ***** válasza:
S4 mini jó telefon de kicsit az is túl van árazva. Marad az s3.
2013. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sokat segített :)
2013. szept. 2. 23:08
 5/9 anonim ***** válasza:

S3 van legrosszabb ár/érték arányban. Én S4 minit 100 000 felett találtam csak. S4-et tényleg nem éri meg venni, S3 mini meg hamar el fog avulni, úgyhogy az S4 minit ajánlom.

A komolyabb játékokat (GTA, Gangstar, NFS) már nem nagyon bírja futtatni s3 mini, de hosszabb is az aku élettartama.

2013. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én így futtatom le a dolgot magamban...


Jelenleg nuku pénzem van, de az s3 minit ha lenne sem venném, mert árához képest nem tud sokat, s3 mire lesz pénzem talán már piacon sem lesz, tehát marad az s4 és a mini verziója. De mire odajutok, hogy pénzem lesz rá, akkor már megvárom míg s4-nek lemegy az ára valamennyire és azt veszem, mert az többet tud és az s4 mini az s3 szintjét azért nem éri el annyi pénzért, szóval marad az s4... ha az még nem fogy el mire pénzem lesz. :)


De hogy válaszoljak is a kérdésedre, akkor én s3-at vennék, mivel az olcsóbb a 4-hez képest és olyan sokkal többet nem is tud és szép a dizájnja. Vagy megvárod az s4-et míg lemegy az ára. Vagy megvárhatod az s5-öt is és így tovább. :D

Eh, mint én! Én majd valami Galaxy z 10-et veszek majd mire odajutok!

2013. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó kommentet köszönöm :) logikus és lehet hogy én is ezt fogom tenni :)
2013. szept. 4. 22:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Az S4-et 135 000 forint körül megkapod.

Egyszer élünk...

2013. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is S4-ra pályázok, de ha gyüjtögetnem képe rá a pénzt, akkor tuti nem vennék ilyen drága telót.
2013. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!