Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Samsung Galaxy mini...

Egy Samsung Galaxy mini okostelefont akarok venni 20. 000 ft új, de viszont azt hallotam hogy ne vegyem meg mert nem jó a menüje ez igaz? Szerintetek jó telefon?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 19:59
 1/8 anonim válasza:
Nekem olyanom van, vásárlás után besz.rt egy héten belül, irány a szervíz, garanciába javították, de sikertelenül. Hiba: Nem lehetett hívni ha olyan kedve volt és én sem tudtam telefonálni, ki és bekapcsolás után 2 napig jó volt. Vagy 2 hónap múlva megint elvittem a szervízbe elküldték Pestre egy hét múlva visszakaptam azóta tökéletesen működik. Gondolom ez típushiba lehetett így feltételezem hogy változtathattak a szoftveren és lehet hogy az újakkal nem fordul már ez elő, de én átestem egy ilyen kalandon.
2013. szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ilyen "mini" telókat nem ajánlok.
2013. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld le az olajat benne! :)
2013. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat de én ugy gondolom mégis megveszem mert 20.000 ft és pont annyim van és van telom csak rossz
2013. szept. 3. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Borzasztó telefon, +10kval vehet olyat, ami nem égeti ki a szemedet ha ránézel :)
2013. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elmondom a tapasztalatomat vele, használtan jutottam hozzá akkor volt 10 hónapos.


Vegyük sorra először a negatívumokat:

- ki-be kapcsolás esetén ami az sd kártyán van percekig tart neki míg észhez tér és beolvassa és használható

- wifi-je egy idő után ha párszor ki/be van kapcsolva kiírja hogy error

- befagyogat

- sok játékot nem bír el, akad (hozzáteszem, nekem van rajta kemény 4-5 azok is csökkentett verziósak de neki az is sok)

- viber programnál nem tudom viber hiba e, de szerintem kevés hozzá a telefon vagy fene tudja egyszerűen nem jön be a kép sem csak világít sötéten és csöng

- a képernyő villog és alig birom kezelni így a telefont mert mire megnyomnám nincs már mit

- abszolút nem is akarja érzékelni az ujjam néha

- újraindul magától


Jó hír viszont, hogy naturálisan viszont lehet vele telefonálni, általában. Nem olyan drága, és a hülyeségeit leszámítva azért elég jó. Bár már engem a sírba tesz néha.

2013. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi na tovább a válaszokat :)
2013. szept. 6. 17:03
 8/8 anonim válasza:

nagyon jó telefon!:) nekemis ilyenem van ;) imádom.

szerintem nagyon jó telefon ahhoz képest hogy nincs sok extra rajta.nem bántam meg hogy megvettem! szerintem vedd meg!:) tuti teló.és most nagyon elterjedt mert már minden 3.-ik ember ember kezébe olyan van.:D

2013. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!