Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha frissítem az androidot...

Ha frissítem az androidot Samsung Kies-el akkor a garancia elveszik?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S Advance-n ..

2013. szept. 3. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem veszik el, mivel gyári ROM-ot teszel rá. De ne KIES-sel frissítsd, mert rohadtul megfogod bánni....
2013. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már megtettem:'( és hogy törölhetem le? NEKEM A RÉGI KELL VISSZA:( valaki segítsen! FONTOS
2013. szept. 3. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:

xDxDxD De tudtam... :D Dettó ugyan így voltam, annyi h nekem Galaxy Ace 2-őm van... :D


[link]


Tessék:


[link]


Ebbe a fórumban tuti le van írva, h hogyan kell visszarakrni rá, és egyszerű visszarakni, nem kell megijedni! :D

2013. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kilroy ***** válasza:

Itt megtalálod amit szeretnél: [link]

Van amikor a könnyebb megoldás nehezebb. Garancia nem veszik el se Kies -el, se Odin -al, ha eredeti romot raksz fel. Viszont, ha Odin -t használsz, akkor lehetőséged van letörölni (wipe) az előző rendszert, ellenben a gyönyörű Kies -el. A Kies egy az egyben rárakja a régi rendszerre az újat, így a frissnek vélt telefon laggol, lefagy, lassú stb.

Szerintem, ha elolvasod hogy, hogy kell megcsinálni, lehet "elfehéredsz", de megnyugtatlak, mikor nekifogsz, pikk-pakk meglesz.

Sok sikert!

2013. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!