Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone család szülő...

Windows phone család szülő beállítás?

Figyelt kérdés

vettem egy nokiát, semmi gondom nincs vele, kivéve ezt a hülye windows phone-os család hülyeséget. 23 éves vagyok, saját pénzből vettem a telót, erre itt pattog, hogy állítsam be valami család cuccnál hogy a szülő engedélyez ezt meg azt. Van egy oldal ahol élőben követhetem a focimeccseket(írásban), ami pl. telón m.blablabla.com-ként jelenik meg, hiába állítom mobilról asztalira a netet, így meg full más az egész oldal és nem tudom élőben követni a meccseket úgy mint a gépen. másik hoyg egy csomó játéknál, meg app-nál bejön hogy nem tölthetem le csak ha bevan állítva az engedélyezés

kérdésem:

hogy tudok normálisan netezni és hogy tudok normálisan letölteni a hivatalos oldalról akármit anélkül hogy 23 évesen pattogna nekem hogy szülő bla bla engedély bla bla?????


2013. szept. 3. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A hiba forrása a Microsoft-fiók, amivel be vagy jelentkezve a telefonra, ugyanis a WP nem engedi 18 év alatt használni az Áruházat. A fiókodban valószínű elírtad a születési dátumot, először írd át a megfelelőre, majd csinálj biztonsági mentés az adataidról, ments le mindent a gépre, beállítások > névjegynél készülék alaphelyzetbe állítása, majd a helyesen módosított Microsoft-fiókkal jelentkezz be újra.


Ami a böngészést illeti, más mobilon sikerült a normális webes nézetet elindítani? Mert ha nem, akkor nem a telefonnal van a baj. Illetve még meg kellene nézni azt is, hogy van-e arra lehetőség, hogy a honlapon manuálisan állítsd át normál nézetre (mint pl. a facebooknál).

2013. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd el.Sokat fog segíteni : [link]
2013. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ment a plusz % Köszi!
2013. szept. 4. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!