Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy telefon akkumulátorostó...

Ha egy telefon akkumulátorostól vízbe esik, elmerül, több percig víz alatt van, akkor annak annyi. DE általában mi szokott elromlani benne? Tehát mi a hiba oka? Mit kell cserélni, hogy jó legyen. Általában .

Figyelt kérdés

#yxz
2013. szept. 4. 10:49
 1/4 anonim válasza:
Nem értek hozzá, de szerintem zárlatos lesz. Talán ha nincs be kapcsolva, és gyorsan ki veszed az aksit, és hajszárítóval ki szárítod, akkor lehet hogy megmenthető. Nekem a fürdőkádba esett,dobhattam a kukába.
2013. szept. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

zárlatos lesz, jobb esetben csak az akku rossz esetben az alaplap vagy az adatkábelek... van ultrahangos tisztítás, az néha még segíthet

[link]

2013. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagyd kiszáradni, akár hetekig, ha van póttelefonod. Aztán nézd meg, hogy működik-e. Nekem egy Nokia 3100 esett egyszer egy tócsába, és kiszáradás után működött tovább.


Ezekért a helyzetekért nem bántam meg a Motorola Defy-t. :D Múltkor barátnőm a zuhany alatt hívott, hát felvettem. :P

2013. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Enyémnek sem lett semmi baja.. Gyorsan kivettem az aksit, megvártam, amíg láthatóan kiszáradt, összeraktam, használtam tovább.
2013. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!