Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítséget kérnék iPhone 5...

Z8xr kérdése:

Segítséget kérnék iPhone 5 klón LCD képernyő hibában. Valaki?

Figyelt kérdés

Amint a cím is említi, egy elég komoly iphone 5 klónról van szó. Fém ház, dual proci, 1gb ram, 4.2.1 andoroid, és még megannyi dolog. A telefon képernyője azért rossz, mert szállításkor a rakodó srácok elég széles vállúnak érezték magukat és szétverték a csomagomat.


A lényeg: Az üveg nem sérült, csak az LCD benne. A telefont szétkaptam, és belül kialakításilag nagyjából megegyezik az eredetivel, csak ebben a kamera be van építve, és a proximity szenzor csatlakozója a bal felső sarokban van, de a kijelzőnek a csatlakozója jobb oldalt, csak sajnos kicsit lejjebb mint kéne neki.

Néztem eredeti iphone 5 kijelzőt, 40-50ezer forint, de ebayen találtam 15-20ezerért elég korrekt után gyártottat.


1. Szerintetek megérné ez az után gyártott(megbízható eladótól)?


2. Esetleg tudnátok-e kb. 20ért ilyen utángyártottat Magyarországon? Vagy bárhol olyat ami 100% hogy jó lenne?


3. Szerintetek passzol a kijelző csatlakozója az igazi iphone 5-ével?


4. Illetve megoldható lenne-e ha pár milivel, hogy max. 1 centivel rövidebb a kijelző csatlakozója? Valahogy meghosszabbítani, vagy nem is tudom. (a proximityé elhanyagolható, meg annak ahogy néztem nem is olyan a csatlakozó felülete)


A válaszokat előre is köszönöm.


Képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. aug. 31. 00:06
 1/5 6 Days 7 Nights ***** válasza:

"szállításkor a rakodó srácok elég széles vállúnak érezték magukat és szétverték a csomagomat. "


kamu. azért szar a kijelzője mert ilyen fos klónt vettél

2013. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"3. Szerintetek passzol a kijelző csatlakozója az igazi iphone 5-ével?"

Hogy te mekkora pancser lehetsz :) Vegyél egy Nokia 3310-et.

2013. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Nem kamu, erről az oldalról már nem egyszer rendeltem, és eddig mindig jó volt a készülék. A dobozt, meg a belsejét nem fényképeztem le, de látszik hogy konkrétan a doboz behajolta, és a benne lévő műanyag tartóelemek meg beszakadtak, ezt a nyomást az üveg kibírta de az LCD már kévésbé.

És amúgy minek kell offolni, ha nem kértem?


2. Édesanyád a pancser amiért nem a gyomrában kötöttél ki, illetve te is miért offolsz drága barátom, ha nem kértem?

2013. aug. 31. 15:34
 4/5 anonim válasza:
Én sajnos most estem bele abba a hibába hogy rendeltem klónt.! Több napon keresztül vártam hogy megérkezzen végre, amikor meg megérkezett működött 10 percet és a képernyő színe fehér lett, utána meg elkezdett csíkosodni és utána már nem is működik! Már ha felteszem töltőre akkor sem csinál semmit.! Erre ment el 30 ezer forint! Így meg már aladni sem tudom, de nem is akartam.!
2013. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
üzibe eltudnád küldeni a cimet ahonnét rendeleted?? :) elöre is köszi
2014. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!