Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-995-ös telefonra...

Alcatel OT-995-ös telefonra keresek nyuszifüles szilikon tokot, de eddig nem jártam sikerrel. Van ötletetek, hogy hol nézhetném meg Pest közelben vagy valami rendelős oldalon?

Figyelt kérdés

Barátnőm a telefonjára 500Ft-ért vett Szilvásváradon gólyatáborban, de az én telefonomra nem volt...

Azért azt sejtem, hogy ha mégis valaki találna rá az biztos több lenne, mint 500Ft, de sokat segítene.


Előre is köszönöm:)



2013. szept. 4. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
nézd meg ebay-on!
2013. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott sincs, mivel csak Samsung Minire készült és még maximum pár telefonra. Alcatelre nem létezik. Felejtsd el!
2013. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csak iPhone-hoz láttam ilyen nyuszifüles cuccot. Varrjál szőrös telefontokot nyuszifüllel meg pompon farokkal! Garantáltan menőbb lesz, mint a barinőd gumivacka :)
2013. dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!