Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég kaptam egy samsung...

Linduli kérdése:

Nemrég kaptam egy samsung champ-et és nemtudom, hogy húzzam le a pout? Nemtaláltam rajta play áruházat.

Figyelt kérdés
kérlek szépen segítsetek.

2013. szept. 4. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy "nem androidos" telefon ezért nincs rajta play áruház!Azt nem tudom, hogy erre a készülékre van-e Pou!
2013. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
butatelefonra nehéz lesz app-ot telepiteni...
2013. szept. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2:

Nem okostelefonra is lehet programot tenni... Ez nem attól függ, hogy okostelefont használ e vagy sem...


Kérdésre válaszolva: a Samsung Champ-en ne keress Play áruházat, mert nincs rajta, mivel nem androidos telefon!

2013. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mivel a pou androidos jatek nem androidos telora nem lehet pot rakni.
2013. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 azért egy okostelefonos app-ot egy Java-alapú szoftverrel nem emlitenék egy lapon.
2013. szept. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor is lehet rá tenni, ha csak java. Senki sem mondta hogy ugyanolyan! Amikor nem volt android mit csináltál? Ráraktad mert akkor az volt...
2013. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem raktam rá, mert akkor 90%-ban csak játékok voltak, és kimondottan kevés olyan "alkalmazás" készült, ami jó lett volna valamire, mivel kb semmihez se fért hozzá. Most az összes appom, amit használok, hozzá kell, hogy férjen a memória valamelyik részéhez...
2013. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. szept. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!