Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Prestigio 3540 duo telefonról...

Prestigio 3540 duo telefonról vélemények?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi hogy ha nincs benne memória kártya akkor mennyi zene vagy fotóra van hely benne, milyen fotót csinál és hogy nektek milyen a véleményetek:D

#prestigio 3540 duo
2013. szept. 5. 18:36
 1/5 A kérdező kommentje:
kapacitás RAM között mi a különbség?
2013. szept. 5. 20:22
 2/5 anonim válasza:
Nekem tetszik ha jó a fényviszony tökéletes képet csinál.Nekem 1.88GB hely van rajta.Én nagyon szeretem ezt a telefont.1 hibája van ha jó sokat használod melegszik az aksija, meg még az elején is de akkor csak picit.
2013. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fotója botrányos minőségű, kijelzője nem a legszebb, gagyi műanyag hátlap, de gyors, nem fagy, kezeli mindkét simet. Akksi napokat kibír, nekem is melegszik. Jobban szeretem, mint a motorola defym.
2014. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem nagyon szép képeket csinál és a kijelzője is szép tiszta. A hátuljáért én se vagyok nagyon oda.
2014. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!