Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Fame! Véleménye...

Samsung Galaxy Fame! Vélemények, tapasztalatok, ára?

Figyelt kérdés
Szóval... nagyon megtetszett a telefon és szeretném megkapni születésnapomra (persze én is gyűjtök rá), és az lenne a kérdésem: megéri-e? Vélemények, tapasztalatok, jótanácsok? Mire figyeljek? Az ára mi körül mozog? Volt egy oldal, ahol 22.0000Ft volt írva, ez elég kedvező, ahhoz képest hogy lehet rajta wifivel netezni, van kamera, stb... Köszönöm előre is!
2013. szept. 5. 19:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönö, nagyon örülök, mert karácsonyra azt fogok kérni. :)


Kellemes ünnepeket!

2013. dec. 20. 16:19
 12/17 anonim válasza:
Nekem famem van nagyon jó de nem olcsó 45.000-ért vettem karácsony előtt. Válaszd a famet. :D
2014. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Na kérdező már te is tudsz róla véleményt mondani? :)
2014. febr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos még nem, a hozzám közel lévő boltban már nincs a készülék. Azért még reménykedem, mert mindent tud, ami nekem elég is lenne.


Köszönöm a válaszokat. :)

2014. márc. 2. 14:35
 15/17 anonim válasza:
csak azért írok mert én 2napja használom ezt a telefont és baromi jó!!! *-* nagyon szép képet csinál, működik rajta az összes kedvenc játékom. a netezéssel' nincs semmi baj 1x nem fagyott még le! o.o imádom! <3
2014. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Rmonika72 válasza:
Sajnos én nem jót fogok róla mondani. Kezdetben én is meg voltam elégedve vele, néhány hónapig. Ha ráteszed a facebookot és a messengert úgy lelassul, hogy szinte használhatatlan. Mondjuk a facebook a többi telefonnal is ezt csinálja. Egy idő után naponta legalább 2 alkalommal kellett tölteni az akksiját, pedig egész éjszaka töltőn volt. Délre már alig volt rajta pár százalék. Szóval én azt gondolom, hogy aki intenzíven használja a netet, szeretne rá tölteni több alkalmazást, egyszerűen nem bírja. Mostanában már mindentől befagyott. Megnyomok valamit rajta, és eltelik száz év mire rájön, hogy reagálnia kellene. Nagyon megutáltam. Mondhatom azt is, hogy ennyire telefont még nem utáltam mint ezt a fame-et. Mégegyszer hozzáteszem, hogy az elején néhány hónapig semmi baj nem volt vele. Élvezhetőségi időtartam 4-5 hónap. De lehet sokat mondtam. kb 1 évig volt fame-em. Örülök hogy már nincs.
2014. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Senki se vegyen Famet.Egykét hónap után nemlehet semmibe belemenni úgy lefagy nagyon akad az akkumlátor ócska minden Senki se Agondolkozzon ilyenen inkább vegyen valami normálisabbat!!!
2014. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!