Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 3G-n mit lehet csinálni?

IPhone 3G-n mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

16 GB-os Jailbrakelt. Ilyenekre gondolok:


- Internetböngészés Wi-Fin (tudom, hogy lehet, de nagyon lassú? A mostani HTC G1-em pl. az és sok oldalt - Facebook - nem jelenít meg normálisan)


- Zenehallgatás (oké nyilván, de lehet előadók szerint sorba rendezni és albumborítóhoz egyéni képet rendelni?)


- Hátlapot cserélni (úgy tudtam nem levehető, de apródon mégis árulnak hozzá hátlapot)


- Videolejátszás (azért ne 240p legyen hanem nézhető)


- Egyszerűbb játékok játszása (Angry Birds, Zuma, egyéb casual)


- Folyamatos menüben való navigáció (videókon úgy láttam, hogy ez megfelelő)


Mik azok az ALAP dolgok, amiket NEM tud az iPhone 3G? (pl. videofelvétel)



2013. szept. 6. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:

A hátlap fixen rögzített. Árulnak hozzá, de szerviz szokta cserélni. Igazából a 3GS az, ami már jól használható, a 3G- ről még sok minden hiányzik, pl MMS!!! De az Appstore alkalmazások legtöbbjére is igaz, hogy nem áll szóba a 3G-vel. Szinte mind úgy kezdődik, hogy Compatible with: Iphone 3gs...., szóval app fronton elég szívás lehet. Nekem 3gS van és az már ilyen szempontból teljesen jó.

Amúgy írd be a Gugliba, hogy Iphone 3g mobilarena teszt. A mobilarénások nagyon korrektúl leírják, mizu.

2013. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De azt már elolvastam. Semmilyen játék sem megy a 3G-n? Nem vagyok nagy játékos, elég lenne ilyen casual (Cut The Rope, Angry Birds, ilyen szintű). Az MMS-t sztem életemben nem használtam. Mennyi lenne a hátlapcsere díja?
2013. szept. 6. 18:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Eddig akárhány app leírását olvastam, egyik sem állt szóba a 3G-vel. Sőt egy vagy 2 volt, aminek a 3GS sem volt jó. Sajnos a cégeknek nem érdekük, hogy tartós motyód legyen. Ha az anyagminőséget jól összedobják, akkor is megoldják valahogy, h. végül lecseréld. Ilyen világ van :S nekem is elég a 3GS és szeretem.

A hátlapcsere meg szerintem potom pénz, ha veszel valami apróságot, az mellé még lehet bónuszba megcsinálják

2013. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hm. Oké, akkor nem játszom (mondjuk a HTC-n legalább a Pou eldöcög). A többire (net, zene, stb.) jó? Vagy teljesen használhatatlan?
2013. szept. 6. 18:47
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Am ez a mostani telóm, de gyorsan szabadulnék tőle, mielőtt egyéb baja lesz. Az iphone-osnak írtam vissza h 3 ezrest, meg egy headsetet kérek mellé. És már nagyon szeretném végre az iOSt kipróbálni.

2013. szept. 6. 18:49
 6/9 anonim ***** válasza:
csere inkább 3gs-re írjad. a 3g haszontalan
2013. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgyse fogják elcserélni. Apródon minden pécsi fösvény. Amikor 17500-ért odaadtam volna a Minit (halkan megjegyzem, egy Galaxy Ace-t, X10 Mini Pro-t adnak annyiért...) de akkor is alkudtak volna. Ezen legalább zenét fogok tudni hallgatni szépen.
2013. szept. 6. 19:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok. Hát webböngészésre simán jó (ha nem erőlteted a javascriptet meg a flasht), zenelejátszásra is, telefonálni is lehet vele :-)

De mondjuk engem szétküldene az ideg, ha egyetlen app se menne rá fel, ami tetszik.

Az iOs egyébként marhajó oprendszer, frankón hardverre optimalizált, és nemsoká kiadják az újat, amiben már lesz ilyen control panel, mint az androidon, hogy egy kattintással kapcsolható a wifi, bluetooth, mittudomén... Viszont úgy hallottam, hogy a sima 3G már nem fogja bevenni ezt az iOs-t...

2013. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze, hát iOS 4.2.1 az utolsó szoftver iPhone 3G-re
2013. szept. 6. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!