Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SONY XPERIA Mobiltelefonomnak...

H Ferenc kérdése:

SONY XPERIA Mobiltelefonomnak berepedt a kijelzője! Hol tudom jutányos áron cseréltetni, vagy van e valami alternatíva? Eddig 15. 000 Ft az ajánlat munkadíjjal együtt .

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebay Kb 2000 forint.
2013. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kössz !


De az ebay-en nem nagyon hirdetetnek magyarok , ha jól tudom .

2013. szept. 9. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem.

Mi köze a magyarokhoz a kijelző cserének?

2013. szept. 10. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor pontosítok !


Mivel az E-bay-ről nem rendeltem még , azt gondolom első körben , hogy lehet mondjuk 3000 Ft-ba kerül valami , de mire átkerül a címemre a tengerentúlról vagy nyugat európából , addig rárakódik nem kevés egyéb költség .


Többe kerül a leves mint a hús , tipikus esete .


De ha nem így van , akkor nem jól gondolom .


A magyar oldalakról ha rendelek , adott esetekben személyesen is el elehet hozni a terméket és így nincsenek járulékos költségek .


Kielégítő volt a válaszom ?

2013. szept. 11. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Kielégítő volt a fölösleges aggódásod.

Külön csomagküldési díj és vám nélkül a postaládádban landol annyiért. El se kell menned érte.

Kielégítő volt a válaszom?

2013. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben ,kössz !
2013. szept. 16. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!