Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri megvennem...

Szerintetek megéri megvennem a Samsung Galaxy Gio-t?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek rajtam!Ha van más ötletetek,ajánlatotok szivesen fogadom,köszönöm előre is!!!

2013. márc. 9. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Vedd meg nyugodtan... a családban három is van, miniket cseréltünk le GIO-ért...

Barátságos méretű, még jutubot is szoktam nézni rajta...éles kép,jól kezelhető...sőt, a samsung szakboltban rádugják egy gépre, és pár perc alatt frissíti a gyári 2.3.3-as verziót újabbra... nem kell otthon a kiessel variálni...


ráadásul elfogadható az ára.

2013. márc. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.MEg is veszem!Minden ismerősöm azt mondja szuper teló.Megyek megrendelem...Mégegyszer KÖSZIIII
2013. márc. 10. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg!!!

Ennyiért minden téren fényévekkel jobb az Xperia Tipo!

Tényleg minden téren!!!

2013. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Miben jobb?

AZ ára?

2013. márc. 10. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindig akadnak, akik még jobbat akarnak neked.


Nézd meg a samsung eladási statisztikáit...több tízmillió ember nem tévedhet.A Galaxy S3 már 60 millió eladott darabnál tart. és mint írtam, már a gyári frissítés is megoldható díjmentesen egy samsung boltban..bármilyen tipus is..

2013. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi amugy nekem a telo kulsoje is szamit es a galaxy gio olyan kis helyes
2013. márc. 10. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!