Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennétek? Lumia 925,...

Melyiket vennétek? Lumia 925, Galaxy s4, Xperia Z, Nexus 4? netezni, néha játszani, zenét hallgatni kéne.

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Lumia 925 vagy Sony Xpreria Z... bár az utóbbi egy kicsit nagy már szerintem.
2013. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is ezek felé hajlok,de nem tudok választani
2013. szept. 6. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Lumia
2013. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de miért pont azt?:) indokold meg:)
2013. szept. 6. 23:08
 5/7 anonim válasza:
Xperia Z.Nagyon vagány és nem wp8 van rajta,hanem Android op rendszer,ami sokkal személyre szabhatóbb.
2013. szept. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Azt kifelejtettem,hogy ezen felül a Z straparíró készülék,Ip57 szabvánnyal,ami por és 30percig 1méter mély vízben vízállóságot jelent.Plusz gyárilag olyan védőfólia van rajta elöl hátul,ami észrevehetetlen és akár 2évig rajta marad.Lehet annyira nem nézed ezt,de ezek sem elhanyagolható szempontok.
2013. szept. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 1,5 éve használok WP-t. WP7-ről most váltottam, és érezhető a különbség. Minden téren.

Gyors, nem akad, nem fagy, és a WP8 2016-ig támogatva lesz. Szóval nem az lesz, hogy kijön 1 év múlva az Android 4.6 és jaaaj, nem lesz Xperia Z-re. Mert képesek ilyet csinálni.

De tény és való, hogy az android szabadabb, de éppen ezért instabilabb is. Míg a WP zártabb, de ezért stabilabb is. De a WP csempéit is lehet azért stílusosan rendezgetni! :)

2013. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!