Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a Sony Xperia E? Van...

Megéri a Sony Xperia E? Van közületek valakinek ilyen telefonja?

Figyelt kérdés
A régi sony ericcson xperia x8-am már nagyon gyatra de van rá biztosítás és az xperia e-t kapnám meg ingyen ha tönkre menne de nem vagyok benne biztos hogy szeretném mert nem hallottam róla túl sok jót főleg a wifivel vannak elvileg bajok azt meg ugye minden nap nagyon sokat haználom. Youtubeozni is sokat szoktam telón és arra is kíváncsi lennék hogy hogy megy rajta. Akinek ilyen telefonja van megírná hogy milyen? Előre is köszi :)
2013. szept. 6. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Fos az egész.. :)
2013. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ingyen megéri elhozni. Gondolom mást nem kaphatsz helyette.
2013. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De azt hiszem valamilyen LG-t de abban enm bízom mert volt már de egy kalap szart se ért :D
2013. szept. 6. 23:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne keverd az LG-t a sz*rok közé. Mostanában eléggé helyrejöttek. Derítsd ki a típusát. De gondlom L3.
2013. szept. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért egy LG Optimus 4X HD nemhinném h egy kalap szart se ér. Meg az LG Optimus G sem.
2013. szept. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!