Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez kamu cég?...

Szerintetek ez kamu cég? Merjek innen rendelni? Samsung S4.

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 6. 22:25
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
Előre utalással soha ne rendelj interneten sehol! Utánvéttel nyugodtan csak akkor fizetsz ha megérkezik, de ilyen hivatalos oldalon nem tűnik átverésnek a dolog az ilyen aukciós oldalakon szoktak egyszerű magánemberek szórakozni a néppel.
2013. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Köszi!igen,ezért is kérdeztem,mert ez nem magánszemély vagy ilyesmi,oda semmiképp nem fizetnék,de még ide se biztos...25%-ot kellene...
2013. szept. 6. 22:47
 3/57 A kérdező kommentje:
egyébként ez is apródon találtam...
2013. szept. 6. 22:47
 4/57 anonim ***** válasza:
szerintem is kamu. az ilyen webshopok annyira amatőr dolgok. ha valakinek olyan jól menne az üzlet(feltehetően jól kéne, hogy menjen, ha ilyen olcsón tudják adni a telókat ugye...), akkor egy rendes egyedi oldalt csináltatnának. ahogy néztem, fél évre a legkisebb csomag, amin 150 terméket árulhat, 7ezer Ft. na most, ha már akár 10 embert bepaliznak, már megérte. a számlaszámot meg a többi hasonló adatot meg mint köztudott, gyakorian jegyzik be más(például egy hajléktalan) nevére, és máris lenyomozhatatlanok, kiveszik a pénzt a számláról, még mielőtt a károsultak felvennék egymással a kapcsolatot(mert mint szintén tudjuk, 1 ember feljelentésével nem is igazán szórakoznak a hatóságok), addig kiveszik a számláról az összes pénzt, és készen is vannak.
2013. szept. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:

ha komoly cég lenne, raktárról dolgoznának, és nem kéne előleget fizetni. Ne hidd már el, hogy saját futár-flottát fenntartani van pénzük, de nyamvdt 25%-ot kifizetni nincs...


A cégek egyébként is általában először számláznak, aztán várják a beérkező összeget, viszont a kettő közötti időpontban teljesitik a megrendelést. Magyarul, te megrendeled tőlük a telefont, ők megrendelik a másik cégtől, az kiállitja a számlát, leszállitja a telefont nekik, ők leszállitják neked, te kifizeted, ők elutalják a pénzt...

2013. szept. 7. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,ezért is kérdeztem meg...így naná,h nem rendelek...Micsoda emberek vannak halljátok?!
2013. szept. 7. 08:40
 7/57 Keresem válasza:
A szállítási feltételek közt van olyan, hogy futár. Itt csak akkor kell fizetned, ha az árut leszállították. 100 Ft a szállítási ktg. Válaszd ezt!
2013. szept. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim válasza:
Először én is tuti kamunak gondoltam, de felhívtam őket, tettem egy próbát, kértek előleget. kinevettem őket, erre közölték, hogy utalás előtt kapok hivatalos előlegszámlát, illetve, hogy pont a bizalmatlanság elkerülése végett egy egyéni vállalkozói számlára megy a pénz, nem pedig valami kamuemberes kft-jére. Eluataltam nekik a kért 25%-ot és a barátnőm azóta is használja az S3 LTE-jét és semmi baja. Remélem segítettem.
2013. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim válasza:

Szia!


Ha ez a webáruház tényleg frankó es neked megjött a telefon, akkor elvileg kellett róla kapnod számlát. Ha ezt nekem el tudnád küldeni, esetleg a telefonról képet, úgy hogy melle teszed a számlát, sokunknak segitenel!


Köszönöm

Pilcsik Tamás

2013. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
igen 8-as :D nem mondom, hogy előítéletes vagyok...de ma már igen megszokott, ha valamelyik ilyen cég meglátja magát gyakorin, akkor valaki ír egy teljesen pozitív kommentet, hogy ő már rendelt innen, és semmi gond nem volt. :D ha küldessz képet a telóról meg számláról, akkor elhisszük :)
2013. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!