Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Prestigio táblagép / tablet...

A Prestigio táblagép / tablet márka mennyire jó?

Figyelt kérdés

Remélem jól választottam ki a kérdés kategóriáját. . .

- Főként az érdekelne, hogy mennyit tart az akkumlátor,

- Könnyen kezelhető-e a felület (szokott-e fagyni az érintőképernyő, vagy tévesen érzékelni az érintést)

- Szokott-e újraindulni, vagy annyira lefagyni, hogy csak az újraindítás segít rajta.


Főként Skype-ra és böngészésre lenne használva,

de még nem döntöttem el, hogy milyent vegyek,

de a Prestigio felé hajlok, egyrészt az ára, másrészt

a műszaki leírása miatt.

Kérlek a válaszhoz írjátok oda a pontos típust is.

Köszönöm a segítséget :)



2013. szept. 6. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Önmagában nem egy rossz márka, gyak. a 3 olcsó ajánlott márka a Wayteq, a Prestigio és a Concorde. A Prestigio akkuidőben jónak mondható a másik kettővel szemben, ha a 30-40 ezres készülékeit vesszük összehasonlításban a 3 márka tableteiből. Ált. 4000mAh ill. a feletti akkuval szerelik a tábláikat, ez kb. 4-6 óra használatot biztosít.

Egyetlen nagyon rosszul sikerült modelljük van, a 8 colos, 1280×768-as felbontással bíró Prestigio Multipad 8.0 HD, no azt kerüld el, sok a panasz a kijelzőjére.

Mindenképpen érdemes valamelyik IPS kijelzős modelljüket választani. Én a Rockchipel szerelt tableteiket merem ajánlani, így például a Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo-t.

Bővebben olvashatsz a márkáról s termékeikről: [link]

Amennyiben netről vásárolnál, akkor az edigitalt ajánlom a webshopok közül.


Ha jó akkuidőt szeretnél, akkor természetesen a Nexus 7-et ajánlom figyelmedbe, bár ez már egy más árkategória, de a 7-9 órás akkuidő önmagáért beszél, no meg persze nyilvánvalóan az egyik legjobb ár/érték arányú tablet.

2013. szept. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En vettem egy prestigio multipad pmp5580c duo t nagyon jo soha nem laggol nem akad,jol erzekel soha nem erzekel ferre. Nekem nyolc huvelyes (inch) van pont jo szerintem a 10 inches mar tul nagy. En ezt tudom ajanlani.
2013. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!