Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha telenornál veszek feltöltők...

Ha telenornál veszek feltöltőkártyás telefont, minden net, minden nélkül, akkor van bármiféle kötelezettségem velük szemben?

Figyelt kérdés
Előfizetéses vagyok, de az előfizetésemre még nem vehetek készüléket. Gondoltam megveszem akkor kártyásan, átrakom az én simemet és kész. De félek, hogy van vmi kisbetűs rész, hogy a kártyát amivel megveszem X ideig használnom kell..
2013. szept. 7. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Megteheted, hogy veszel, nincs kötelezettséged. Ellenben egy feltöltőkártyás telefon általában pont a kötelezettség nélküliség miatt jelentősen drágább, mintha előfizetéssel és hűségnyilatkozattal vennéd és csak egy kicsit olcsóbb, mint kártyafüggetlenül. Így én inkább azt javasolnám, hogy a kiválasztott telefon árát inkább nézd meg először áruházakban és csak ha jelentős különbség van az árban, vedd meg a Telenornál feltöltőkártyás csomagban.


Pl.: Huawei Ascend Y300


Ez a Telenornál 49 989 HUF feltöltőkártyás csomagban Telenor függőként, míg a Mediamarkt 40-45 ezer forintért vesztegeti kártyafüggetlenül.

2013. szept. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs kisbetűs rész.

Az árcédulán van jelentős eltérés ami visszatarthat, semmi egyéb.

2013. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!