Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP Hogyan rakjam vissza a...

HELP Hogyan rakjam vissza a gyári rom-ot a telómra?

Figyelt kérdés
Xperia P-m van zárt bootloader es felraktam rá egy custom romot, azzal minden oké volt. Ki akartam próbálni egy másikat, azt már nem indította el mondom akkor vissza rakom az előzőt vissza recoverybe rajta volt a telepítője, ugyanúgy ahogy legelsőnek leírás szerint telepítettem. Ott járok hogy újra indítás és mostmár az se tölt be, annyit csinál sony felirat megjelenik (recoveryt már nem nyitja meg valamiért) utána az xperia írás és amikor jön a jellybean "szivárvány vagy hullám" (az a színes) újra indul a telóm. Ezért PCC al nemis tudom vissza rakni a gyárit mivel ennyi idő alatt nem ismeri fel a telót. Ha valakinek van valami ötlete, hogy mit csináljak akkor írja le légyszives.

2013. szept. 7. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Flashtool

[link]

2013. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen már sikerült megoldani vele, köszi a választ ment a pozitív! :D
2013. szept. 7. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!