Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond a vadi új...

Mirrke kérdése:

Mi lehet a gond a vadi új Huawei Ascend Y300-as telóval? Szériahiba?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem a kislányom szülinapjára a telenornál egy ilyen telót. Nagyon szép meg jó csak felmerült egy probléma. Ha Viber-en, Line-on, Skype-on hívom, ő hall engem, de őt egyáltalán nem lehet hallani. Rendes híváskor sem lehet hallani, hiába szólt bele, csak egyszer, aztán már nem. Bevitték az apjával a telenorhoz és ott nem cserélték ki a készüléket, mondván, hogy csak a program hibás. Valakinek vannak hasonló tapasztalatai? Ez nem hangszóró hiba? Mit lehet ilyenkor csinálni?


(Két éves hűséggel úgy gondolom nem korrekt a telenor hozzáállása a problémához. Két éves garanciával, miért nem csináltak vele semmit?)



2013. szept. 7. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyha egyik programmal sem működik a 3 közül akkor valószínűleg nem programiba, hanem lehet, hogy a mikrofon hibás, de ami még valószínűbb, hogy rendszerhiba(android) és egy frissítés megoldja a problémát!
2013. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én augusztus 12.-én kaptam meg az ugyanilgyen telefont,és nekem is ugyan ez a problémám..nem hallanak viberen.Rendes hívásnál hallani,nekem az .:/ és nem tudom mitcsináljak vele
2013. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Ez a szoftverfrissítés nincs a garanciában? Hol lehet letölteni?
2013. szept. 7. 21:08
 4/8 Verac ***** válasza:

A mobilarenénán volt egy hosszabb okfejtés erről a problémáról korábban. Ide is idézem a telefonnal foglalkozó forum téma indítójáből vett részletet:


"Eddig *egy probléma* adódott a hanggal, vannak készülékek, ahol telefonálás közben fél-1 perc után elmegy a hang és a mikrofont csak kihangosítással vagy újrahívással lehet életre kelteni. Eddig nem derült ki a hiba oka. Viszonylag kevés embert érint. Úgy tűnik, hogy a probléma *megoldása* az, hogy régebbi Viber verziót (pl. 2.3) kell feltenni, vagy teljesen törölni a Vibert.

2013. szept. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Verac ***** válasza:

Bocs ez lemaradt...

Külföldi fórumokon is elég sokat beszéltek erről a problémáról, ott egy későbbi szoftver frissítés orvosolta a próblémát(igaz arra magyarhonban elég sokat kell még várni) Remélem tudtam segíteni.

2013. szept. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia Verac,

Köszönöm az infókat. Ebben csak az a "ciki", hogy pont a net telefon használat lett volna lényeg.De akkor legalább a Line működne rajta, de hát az sem. Utána nézek a Viber régi változatának, amit írtál. Azóta csináltak a telóra egy szoftverfrissítést és sajna nem használt neki. :(


szép napot! :)

2013. szept. 8. 21:03
 7/8 anonim válasza:
Skype nekem TÖKÉLETESEN fut rajta, a videós hívások is!!!
2013. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom Te hol vetted? De az osztálytársai is kaptak ilyen telót. És két gyerek mobil kereskedésből kapta, neki semmi gond a telójukkal, ellenben hárman akik a telenornál vásárolták, azoknál mindegyiknél ugyanez a hiba.
2013. szept. 16. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!