Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam a két...

Bekóca kérdése:

Melyiket válasszam a két Androidos telefon közül? (Több infó lejjebb! )

Figyelt kérdés

Telefonvásárlás előtt állok és két készülék van, ami szóba jöhet.Az egyik egy hófehér Sony Xperia L, a másik egy CUBOT ONE Android 4.2 3G MTK6589.Ami közös bennük és lényeges, hogy mind a kettőre van Magyarországi garancia 1 év.Mind a két mobil nagyon tetszik, a specifikációkkal tisztában vagyok, de mégsem tudok dönteni.

Ti melyiket vásárolnátok meg és miért?


Kérlek normális válaszokat adjatok, kioktató hozzászólás NEM érdekel!

Köszönöm szépen előre is a segítségeteket! :)



2013. szept. 7. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Xperiát választanám, mert a Sony-ban jobban megbízom, mint egy kínai klón gyártóban.
2013. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Xperia L
2013. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

figyi a sony egy MÁRKA a másik meg kitudja mi a szent ....

nekem sony xperia L em van és brutál jó!!! sony!!!!

2013. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Cubot One-t vennék mert 2x jobb az L-nél.Ajánlom figyelmedbe a Tronsmart Ts7-et ami ugyanaz mint a Cubot vagy a Cubot GT99-et.Kb 35 ezer mindegyik.Nekem THL W100-am van ami ugyanazt tudja mint az S4 mini csak nem 120 ezer,hanem 35 csak!
2013. szept. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget Mindenkinek, sikerült döntenem! :)
2013. szept. 9. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!