Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson wt13i telóm...

Sony ericsson wt13i telóm van, mit tudnék vele csinálni? (lent)

Figyelt kérdés
Az van, hogy használtan kaptam egy sony ericsson wt13i kis készüléket ami elsőre nagyon megtetszett a boltban és a külseje alapján beleszerettem. de korai volt így ítélni: A menü zsúfol, sehol nem találok saját fájlokat, a memókártyám egy régi de másik telóval működik, nem ismeri fel, amikor bedugom a fülhallgatót valami elviselhetetlen zúgást hallok benne. Legvégső elkeseredésem utolsó fázisában kezdtem idegrohamot kapni hogy a kívül jó belül rossz telefonom vagy elromlott vagy alapból ilyen.Nagyon kérlek, írjatok erről a típusról tapasztalatokat és (ha van) tanácsokat hogy mit kezdjek azzal a médialejátszóval mert holnap utazok és még egy hétig zenehallgatás nélkül (mp3 szervízbe van, természetesen) maga lenne a pokol. Köszönöm.
2013. szept. 7. 20:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!