Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig fejlődnek a mobiltelefo...

Meddig fejlődnek a mobiltelefonok?

Figyelt kérdés

Minden funkciót belepakolnak, ami jó, de meddig? 100 év múlva mi lesz benne? Offline Wikipedia vagy az egész internet?

4k kivetítő terabites vezetéknélküli funkció? Van határa? Mi lesz a mobiliparral egy idő után? Képtelenség egy idő utána fejlődés vagy mégsem?



2013. szept. 7. 21:07
 1/6 anonim válasza:
52%
A mobilok hamarosan akkorák lesznek mint egy MicroSD kártya...
2013. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MrPifta ***** válasza:
100%
mindig van fejlődés. Csak egy idő után le fog lassulni
2013. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindig van hova fejlődni. Valószínű 30 éve, a táska méretű mobiltelefonok korában nem sokan gondolták volna, hogy utódjaival valamikor fotózni fognak, meg buszon ülve filmet nézni, miközben töltik le a Store-ból a legfrissebb játékot.

Szerintem középtávon folytatódik a számítási teljesítmény növelése, kamera valamint adatátviteli képességek fejlesztése. Illetve Ubuntu mobile koncepciója is általános lehet, azaz dokkolás után - amelyhez nem feltétlenül kellenek kábelek - számítógépként lehet majd használni a telefont. Várhatóan a "telefon" (már rég nem ez a legfontosabb funkciója) egy személyi "mindenes" lesz.

2013. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Gondolj bele, 100 éve mi volt, szerintem 100 év múlva egy telefont már nem is lehet telefonnak nevezni, szerintem mikro kis izé lesz amit a táskádba teszel és kapcsolatba lép a gondolataiddal.
2013. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudni, de az egész internet offline megvalósíthatatlan. Legalábbis mai technológia szerint mindenképp, de nem tudom elképzelni, hogy akárhányezer év múlva meg tudják ezt majd valahogy oldani (mármint telefon méretbe).
2013. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
100 év múlva nyilván nem a mai adattárolás lesz, igény van rá bőven :)
2013. szept. 8. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!