Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaphatnék egy kis segítséget...

Kaphatnék egy kis segítséget mobiltelefonok terén?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék a tesóimnak + anyámnak + magamnak okos telefont venni mert mindenkinek csak ilyen szar régi van (nem okos telefon)^^. Mindenki vodafone-os és szeretném meglepni őket.

Erre gondoltam: [link]

Bátyámnak meg nekem inkább netezésre kellene , kis tesómnak gondolom játszásra,fényképezésre,videózásra^^ anyámnak meg simán telefonálás,GPS,smsezés. Olvastam itt [link] , hogy a régi számát megtartja meg a tarifacsomagot. De azt kellene , hogy csak a számot tartsa meg a tarifacsomagot meg ne , mert itt van ilyen hogy VitaMAX Prémium Perc&Net meg VitaMAX Tuning amik jónak tűnnek. Szóval a lényeg , hogy csak a számot tartsa meg.És ehhez a cseréhez mennyire kell nekik tudniuk róla.Olyanra gondoltam , hogy karácsonykor megkapjak a készüléket , beleteszik a sim kártyát és már megy is , persze új tarifacsomaggal.



2013. aug. 15. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Játékra annyira mondjuk nem lesz túl erős, de egyébként nem rossz kis telefon.
2013. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!