Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a válemény az Iphone 3gs-ről?

Mi a válemény az Iphone 3gs-ről?

Figyelt kérdés
Helló aztt szeretném megkérdezni hogy ma véleményetek az Iphone 3gs-ról mik a tapasztalataitok és mik a hibák és mik a jó dolgok ! A kamerája szép képeket készít ? a rendszere gyors ? És a mai összes telefonosjátékot akadásmentesen elviszi ?

2013. szept. 7. 21:52
 1/7 The IT Guy ***** válasza:
100%

4 éves telefon. Nem viszi akadásmentesen a mai játékokat.

És pl nincs vaku a kameráján.

2013. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon, viszont már öregecske. Én lebeszélnélek róla.
2013. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mirt beszélnél le ? Ám gyors a rendszere ? és akadásmentes ?
2013. szept. 7. 23:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjatok még több vélemény jó/rossz tulajdonságot !!
2013. szept. 7. 23:29
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

4 éve adták ki, már írták...


Vedd meg, ha úgyse lehet lebeszélni róla, aztán villogjál a haverjaidnak, hogy iPhone-od van...:D

2013. szept. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régi nagyon a telefon. Hardveresen már nagyon gyengének számít a rajta levő iOS pedig már nem fog több frissítést kapni, és előbb utóbb a rá készülő appok is ki fognak halni, egyre kevesebb fejlesztő készít majd a telefonnal kompatibilis appokat.

Alap dolgokra jó a telefon, zenét hallgatni, kicsit netezgetni, navigációra, egy egy játékra ami még elfut rajta.

Szerintem ha iPhone, akkor legalább 4s. Az újabb iPhoneok megjelenésével (ami hamarosan várható) megint lejjebb fog menni az ára.

2013. szept. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem iPhone 4-em van, de iOS6 telepítése óta nem mondanám rá, hogy gyors, és nagyon meg lennék lepve, ha 3GS fürgébb lenne. Szaggatni csak nagyon ritkán teszi (pl zenelejátszóban elforgatáskor és Appok letöltésekor, utóbbit viszont már akkor is csinálta mikor még új volt, illetve új AppStore használata úgy en bloc elég lassú).

Én ma már nem vennék 3GS-t. A maga korában remek készülék volt, de 4 év az 4 év, eljárt felette az idő. iOS7 ki sem jön rá, idővel teljesen el lesz feledve az alkalmazások fejlesztői által, és nem hogy szaggatásmentesen, de sehogy nem fogja vinni a játékokat.

2013. szept. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!