Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend G300-am van,...

Huawei Ascend G300-am van, nagyon rossz rajta a rom, mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

A vodafone honlapjáról tettem rá a 4.0-s frissétést, mivel 2.3 volt rajta.

Mit lehetne ezzel csinálni?

Lefagy, kilép a böngészőből, még úgy is, ha nem fut más, vodafone logóval indul, meg egyszerűen nem jön be.

A 2.3-at nem ismerem, mert azonnal cseréltem.

Hogyan lehetne ezt lecserélni valami másra?

Melyiket ajánlanátok?

Magyar nyelvő legyen, szép, gyors, okos :)


2013. szept. 8. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne keverd össze, a rom az a tárhely, ahol a képeket, zenéket, videókat stb. tárolni tudod, az memóriakártyával bővíthető. A ram pedig a rendszermemória, a telefon gyorsaságát befolyásoló egyik tényező, azon sehogy nem lehet változtatni!

Amire te gondolsz, az az operációs rendszer, amitől okos lesz egy telefon! Szerintem nagy hiba volt cseréni, mert a 2.3-as egy viszonylag stabil verzió, igaz, hogy a 4.0 többet tud, de annál sokszor fenn áll a fagyás lehetősége önmagában is, de leginkább frissítés után hajlamos rá egy telefon, szóval ne csodálkozz. Ráadásul az akadozáshoz még az is hozzájárulhat, hogy a jobb rendszer jobban meg is terheli a telefont, szóval szerintem rakd rá vissza a 2.3-ast, meglátod, villámgyorsan tudod majd használni!

2013. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen telóm van. Szerintem ne tedd rá vissza a 2.3-at. Igen ezt én is tapasztaltam, hogy a gyári ICS fos. Rootold ki a telefont és tegyél rá egy rendes szoftvert. Rootoláshoz leírást találsz a google-ön. (ascend g300 root)


A szoftvert viszont ne aztrakd fel amit írnak, hanem ezt :

Szoftver letöltés : [link]


Google apps :

[link]



Ez egy android 4.2-es szoftvert. Ezt használom én is, majd meglátod, hogy sokkal jobb. A telefon amúgy még a 4.3-at is viszi. + ezzel a szoftverrel kapcsolatban minden játékot el fog indítani.

2013. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!