Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2 Nokia hordozható töltő mellet vacilálok!!! szerintetek melyik a jobb döntés? Ti melyiket vennétek?

[link]


[link]

Nos?? Mit mondtok????



#töltő #USB #Nokia #lúmia #DC-18 #DC-16
2013. szept. 8. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Őszintén mindegy! Ugyanazt a célt szolgálja mindkettő, de ha választani kell, akkor a 2. A nyerő. Miért? Kapacitás, led, ára
2013. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a 2-ban nkncs is led. Na mindegy is, én inkább a négyszögletes felé húzok mivel az egy újabb modell. Viszon Állítólag annak kissebb a kapacitása... Na de jól esne még pár vélemény!! :D
2013. szept. 16. 00:38
 3/7 A kérdező kommentje:
A med kijelzőt a másikhoz kellett volna írniuk. Elrontották, annak noncs kijelzője
2013. szept. 16. 00:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nokia hordozató töltő LED kjelzővel DC-16. Oda van írva nagy betűkkel!!! Ennyi erőből hogy hazugságokat írnak szerinted tudod mikor rendelnék innen? Soha! Meg ha látom, hogy eldöntötted, akkor minek kérdezed meg? Ez csak egy szaros töltő! :)
2013. szept. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én döntöttem el, csak húzok valamelyik irányba. Pont ezért kérdeztem meg, mert érdekel Mások véleménye :) de Köszi a válaszokat. :D
2013. szept. 16. 06:58
 6/7 anonim ***** válasza:

szia:)

szerintem az olcsóbbal is jól jársz.

persze ha nem baj a pénz akkor vedd meg a kisebbet, ledeset, azaz a drágábbat, mert az azért csak jobb :)

2013. szept. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2013. szept. 25. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!