Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné cserélni egy galaxy...

Megérné cserélni egy galaxy s4 et egy xperia z-re?

Figyelt kérdés
Jobban tetszik a z, a samsung baromira laggol, gondolom a szoftver miatt.

2013. szept. 8. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Laggol az S4? Olyan nincs. Te csesztél el vmit. S ennyi erőből az Xperia is laggolni fog, mert azt is elcseszed. Ezt azért mondom, mert nálam az S3, sem a Note 2 sem laggol, pedig agyon van használva.
2013. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor inkább ne is kommentelj. Nem használok se taskkillert, sem egyéb cuccot, még tele sincs rakva. laggol a hívásnapló, kell neki kb 3 ms,hogy betöltse galériát. Előző héten pedig csak úgy random újraindult. Ja, és ahogy olvastam itt is, és más oldalon is ugyan ezek a hibák jöttek ki, és ne haragudj, ha veszek egy telefont 140.000 ért akkor az pörögjön, ne akadozzon mint kb egy advance....
2013. szept. 8. 16:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem éri meg lecserélni.Az Xperia Z-ről meg rengeteg helyen olvasni hogy lassú mint a dög.Rakd újra az S4-et mert se nekem se az ismeretségi körömben lévő S4-ek nem laggolnak,nem fagynak azonnal betöltenek mindent.Nálad lesz a probléma szerintem.
2013. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz, és segít a hard reset.
2013. szept. 8. 16:56
 5/13 anonim ***** válasza:
hagyd a hard resetet a retekbe. Dobj rá egy CyanogenMod 10.2-t. A garancia nem vész el, csak átalakul, magyarán kicsit játszani kell a régi OS visszarakásával, nekem az S2-n semmi baj nem volt vele. Nekem azóta HTC-m van mondjuk, az sehogy se akadozott..
2013. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam. Az más kérdés hogy nem tetszett az őszinte válasz. Ezesetben nem kérdés, már régen vissza kellett volna küldeni garanciális javításra.
2013. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem tartsd meg ha nem 1 az egybe cserélnéd el... a sony z egy nagyon jó telefon de azt egy kicsit nehéz elhinni hogy egy 8 magos proci laggolna... bár magamat ismerve nem csodálkozok semmin... ha egy az egybe cseréled akkor megéri mert sonytól kapsz olyan jó dolgot mint pl a vízállóság... igaz nem akár meddig lehetsz benne de legalább ha vízbe ejted nem fog elromlani :)
2013. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S4 Active is vízálló!
2013. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Temérdek panasz érkezik az s4 activeról. Beázás pl. Az a legkomolyabb, hogy a samsung nem fogadja a beázást gari javításban, mikor pl a sony a z esetében pedig igen.
2013. szept. 8. 21:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, ha szabad kérdeznem? Áruld el kérlek, ha jól be van zárva a hátlap, akkor hogy ázhat be egy vízálló telefon? :) :D Nem értem.
2013. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!