Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért drágább a smasung...

Miért drágább a smasung galaxy young mint a huawey ascend y300?

Figyelt kérdés
A t-mobilnál a young 35 k a huawey 29- pedig állítólag az y300 mérföldekkel erősebb nála. Nem értem a t-mobilt.

2013. szept. 8. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Csomó ilyen van, egyszerűen így áraznak.
2013. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem csak arról van szó, hogy a samsung nagyobb márka, és az emberek ezért jobban megbíznak benne, de szerintem nagy "meglepetés" akkor sem érhet, ha a huaweit veszed mivel hogy mind kettö androidos.
2013. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, köszönöm.
2013. szept. 8. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
így van. ebben az árkategóriában a samsung enyhén van csak eltájolva...bár működik igazából, mert aki nem ért hozzá, az csak azért, mert ez is a galaxy család tagja, megveszi...kb tavaly, például visszakerült egy idő után a Samsung Omnia 7 a kínálatba, és listaáron drágább volt az SGS2-nél 2-3ezerrel...pedig azért volt köztük egy kb fél év megjelenés közben. de ez már inkább a szolgáltató sara. általában a legtöbb kínált készülék irreálális egy idő után, például a példa szerint, ha valami tovább van forgalomban, mert népszerű, ám de az árat nem csökkentik, mert az adott gyártó nem hozott ki nála jobbat egyenlőre.
2013. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az előttem szólókkal értek egyet. Azért mert a Samsung elismertebb brand, de a Huawei is egyre inkább törekszik, és ennek látszata is van. Nekem is Y300-asom van, és nagyon meg vgayok vele elégedve!
2013. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is Y300-asom van, előtte volt samsung is, de én sem panaszkodnék erre. Ez ugyan egy belépő szintű készülék, de elő kellett valamivel rukkolniuk, hogy egy kicsit előtérbe kerüljenek, viszont beletettek apait, anyait.... Nagyon jó híre van és nem hazuttolta meg magát szerintem.
2013. szept. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok volt. Megvettem az y300-at. Remek a teljesítménye, és a jatekokmis nagyon szepen menne fele..Mety a pacsi mindenknek.
2013. szept. 14. 06:28
 8/8 anonim válasza:
MÁRKA!!!!!!!!!!!!!
2013. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!