Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 710, Lumia 610 mi...

Nokia Lumia 710, Lumia 610 mi a véleményetek ezekről a telefonokról, melyik jobb?

Figyelt kérdés
Érdemes ilyet venni? Ismerősömnek volt Lumia 710-ese, megtetszett ez a telefon, csak halk volt a hangszórója. 610-es is tetszik, azon is halk a hangszóró? Melyiket érdemesebb megvenni? vagy tudtok ajánlani hasonló telefont ami jó, szép is és nem is túl drága?

2013. szept. 8. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A 710 sokkal jobb, és nagyon megéri az árát! A hangszórókról sajnos egyik telefon esetében sincs infóm!
2013. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyiket se éri meg, a 610-et meg pláne nem.
2013. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok! Elfelejtettem, lehet, hogy csak nem volt annyira felhangosítva!
2013. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! és miért nem éri meg?:D:D de max-on volt neki a hangszóró és nagyon halk volt.
2013. szept. 8. 17:50
 5/5 Barney96 ***** válasza:
Ha már wp akkor minimum 8. Ezeknél sokkal jobb a lumia 520 és alig drágább (vagy nem is) és ott már kétmagos a proci, a rendszer újabb, több app... De a kettő közül a 710 mert a 610 nagyon belépő szintű
2013. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!