Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elnézést az Apple tulajoktól,...

Elnézést az Apple tulajoktól, de miért van sok Appleös elszállva magától, mert iPhoneja van?

Figyelt kérdés

Bevallom én is azt szerettem volna egy időben. Úgy gondoltam tényleg jó telefon, IOS rendszere van, ami gyors, nem akad meg elvileg, és nincs vele gond, mert mindent arra találtak ki, szemben pl az Android rendszerrel, ahol sokszor fagyott lea telefonom egy alkalmazás miatt.


De aztán lemondtam róla, mert sok ismerősöm jobbnak hitte magáét, a többieknél, akiknek nem volt Iphonejuk.

A filmekben mindenhol Iphonet láttam az emberek kezében, az Iphoneos csengőhangot mindig ezt használták.

Aztán az osztálytársaim is bekerültek ebbe a körbe, és már büszkén játszottak a telefonjukon, vagy Facebookoztak az órán, Sok képet felraktak magukról benne Iphonennal lefényképezve magukat a atükőrbe, kihangsúlyozva az Apple logóját. Haverom kapott egy iPhone 4 et szüleitől, tök büszke volt rá, erre ma már dugdossa, mert félti, ki ne rabolják, megváltoztatta a csnegést, tokot tett rá, és inkább headsettel használja. Mert félti, hogy arra nagyon rá mennének a tolvajok.


Így már nyűgnek éreztem, hogy ennyire menő dolog, meg már sokaknak ez számít, így lemondtam róla.


Így most elnézést, kérek minden Apple tulajtól, de miért érzi sok iPhoneos, hogy ha egy Apple terméke van, akkor már jobb a többi embernél?

Az is csak egy telefon ugye? Nem jobb ettől senki, akinek régi vacak 10 éves telefonja van, az is ugyan olyan ember nem?

Miért lett az Applenek, iPhonenak ilyen "jelentése" hogy "Nekem iPhoneom van, de szuper vagyok!" sok fiatal körében?



2013. szept. 9. 15:22
1 2
 1/17 anonim válasza:
63%

A probléma veled van, nem a többiekkel. Tanulj meg kevésbé törődni azzal, hogy mások mit gondolnak rólad. Eléggé korlátozni fog téged az életben, ha mindig csak olyat csinálsz, amit mások is helyeselnek.


Nekem iPhone-om van, sosem menőztem vele, sosem kérkedtem vele, egyszerűen tetszik és minden igényem kielégíti, amit egy mobiltól elvárnék (sőt, még többet is).


Innentől kezdve leszarom ki mit gondol.

2013. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
51%
Azért mert rajta van az alma és mert drága. Ilyen egyszerű.
2013. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

és miért olyan nagyképű a legtöbb Samsungos és miért hiszik azt hogy más telefon egy szar?


ezt is lehetne kérdezni...

2013. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Lehetne, de én még nem találkoztam nagyképű Samsungossal. :D
2013. szept. 9. 15:43
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Egyszer már megkérdezted ugyanezt. Ha téged ez ennyire frusztrál, akkor veled van a baj.
2013. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én? Nem, most regisztráltam, nem kérdeztem már 1x...
2013. szept. 9. 15:49
 7/17 anonim válasza:
72%

Nekem is iPhone-om van.. egyáltalán nem érzem magam többnek,egyszerűen csak magát a telefont imádom,de nagyon :)


Szerintem sokan vagyunk így vele,ezért tűnhet nagyképűségnek ahogy olyan büszkén mutogatják egyesek..

2013. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

A probléma a felfogással van. Ha túlmész a magyar határokon akkor nem találkozol ezzel a jelenséggel.

Magyarországon majdnem luxuscikknek számít, míg egy nyugati országban a minimálbérből akár kettőt is vehetsz havonta. Ebből kiindulva sokaknak van, és mindenki lesz*rja hogy a másiknak milyen van.


Magyarországon is, aki megengedheti magának az általában nem azért veszi hogy villoghasson vele.

Akik villognak vele azok általában normál esetben nem engedhetnék meg hogy megvegyék, de inkább nem esznek egy fél évig hogy hozzá juthassanak egyhez hogy aztán menők legyenek.

Ez kb ilyen falusi diszkós hülyegyerek szinten van...

2013. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"én még nem találkoztam nagyképű Samsungossal. :D"

akkor látogass meg 1-2 apple fórumot, blogot. Néha hemzsegnek azok, akik szerint csak a Samsung a legjobb, a többi meg egy f0s.

2013. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
igen, két véglet van, ami a rossz. az egyik, az "elszállt iPhone tulajok", amikből csak az elszállt igaz. ez az iPhone használók szégyenfoltja...mert fogalmuk nincs arról, miért is jó az iOS, csak megvették, mert úgy gondolják, hogy ettől jobbak, de ha elmondják nekik, hogy jobb a másik gyártó, megveszik azt...tehát birkák. másik véglet az, aki te vagy kérdező. akit az zavar, hogy másnak milyen telefonja van, és ezt ő hogyan kezeli. más is írta, én is ide tartozok, aki iPhone-t használ, de semmivel nem érzi magát többnek, nem mondom, hogy jobb bármelyik másiknál, nem befolyásol a döntésben az, hogy valaki szerint ha iPhone-om van, akkor az azért van, hogy felvágjak(ahogy az említett végletekbe tartozó személyek állítják sokszor).
2013. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!