Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 25 másodpercért 15 ezer ft....

25 másodpercért 15 ezer ft. Mit tudunk tenni egy ilyen telefonszámlával?

Figyelt kérdés

Fater hívott valami számot, otthoni munka ügyben.

Ennyi van a számlán, a többi az más dolog.

Most ez mi? lenyultak minket?

mit lehet ilyenkor tenni?

vagy ha viszza mondjuk az előfizetést akkor is be tudják hajtani a számla összegét?

nemigazn tudjuk mit tegyünk, mert hát ezt kifizetni így...a semmiért tulajdonképpen..:/



2013. szept. 9. 15:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
most ő honnan tudhatta volna? csak jót akart...:/
2013. szept. 9. 17:28
 12/15 anonim ***** válasza:
igen, tegyetek feljelentést, de különben úgysem lesz ebből ügy...maximum ha több oldalon felhívnátok erre a figyelmet...ha már 5-6 embert megkárosítottak ugyanezzel a számmal, akkor esetleg foglalkoznak vele...de egy embernek csak jótanácsként elmondják, hogy legközelebb ne. különben manapság eléggé magától értetődő, hogy az ilyen "otthoni munkát" ígérő, nagyon jól kereső kényelmes munkák úgysem igazak...
2013. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Legalább írd ide, mi az a szám meg a cég.
2013. szept. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%
Jót akart? Kinek? Ez a szám biztos hirdet valamit. Általában szexet. Szóval magának biztos jót akart. Érdekes. Én már 12 évesen tudtam hogy 90 es számot nem szabad hívni. Mondom hogy burokban él.
2013. szept. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%

"Érdekes. Én már 12 évesen tudtam hogy 90 es számot nem szabad hívni."


Elhisszük hogy nálad értelmesebb emberek más nincsenek, sőt, már az is csoda hogy lehet valakinek ilyen rengeteg esze, de nem mindenki ilyen.

2013. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!