Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson Xperia mini...

CookieZoli kérdése:

Sony ericsson Xperia mini (st15i) 4. 0.4 bekapcsoltam a bluetoothot (ami működött ezelőtt ezzel a rommal) és egyszerúen újraindult. Azóta folyamatosan újraindul, bővebben lent!?

Figyelt kérdés
Igazából értek a telefonokhoz, de nem tudom, most mit tehetnék. Régebbenrátettem az android 4. 0.4 et, kirootolva. Minden teljesen jól működött, semmi előjele, minden teljesen jól működött, semmi előjele, de bekapcsoltam a bluetoothot (ami működött ezelőtt ezzel a rommal) és egyszerúen újraindult. Azóta folyamatosan újraindul, tehát megpróbáltam flashtoollal újratenni rá egy sima romot, vagy csak a kernelt újratenni, de elakadtm a drivereknél, Windows 8 unk van és nem találok Drivert sehol, a Sony PC, AdB drivers, meg az ilyenek nem működnek, mert ahoz be kellene kapcsolni a telefont, de nem tudom :/ elakadtam teljesen, tudnátok segíteni?

2013. szept. 9. 16:23
 1/2 Dobzy válasza:
Az indítóképernyő az Xperia vagy sony feliratok megjelennek vagy azok sem?? Ha nem jelennek meg akkor sztem tégla. Ha van rá lehetőséged vidd be szervízbe!
2013. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 reflmix válasza:
ha ki van rootolva a készülék nem lehet szervízbe küldeni.. Próbáld meg SEUS-al leszedni a rootot meg a romot is róla
2013. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!