Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 vagy Iphone 4S?

Samsung Galaxy S4 vagy Iphone 4S?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok a mobilok terén. Jelenlegi mobilom egy Samsung Galaxy S, a legelső változat, ami idén karácsonykor lesz két éves, és leszeretném cserélni. A kérdés, hogy melyikre?

Hallottam mellette, illetve ellene szóló érveket mind a két mobilfajtánál.

Nekem nagyon tetszik az android, egyedül a befagyások, a lassúsága, az ami miatt húzom a szám. És úgy hallom, hogy az Iphone-nál pedig nincsenek ilyen gyakori lefagyások.

Nem vagyok egy nagy telefonguru, ki mindenhez ért, csak a véleményetek/tapasztalatotok kellene, hogy mégis melyiket válasszam.

Köszönöm szépen előre is!:)



2013. szept. 10. 14:50
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát igen,igazad van érvek vannak,mind 2 telefon felé..van amelyik ebbe jó,van amelyik abba jó..egy saját tapasztalat viszont,moziban voltam,mondták a moziba hogy tegyék rezgőre a telefont,sok ember felállt a székről hogy a nagy tégla telefonjukat elővegyék és rezgőre tegyék,míg egy iphonet csak kicsúsztattál a zsebedből 1 cm-re hogy lehúzd a rezgő gombot :)
2013. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ott az egyik legnehezebb a döntés, aki átlagfelhasználóként vesz telefon, mint te. mert számodra mind2 azt tudná végülis. itt valóban az egyetlen döntési érv az lenne, hogy kisebb vagy nagyobb méretű telefon neked a kényelmes/ideális. jelen esetben még egy dolog van, hogy ugye az s4 az LTE képes. kell-e ez neked végülis.(szvsz mire elfogadható 4G hálózat lesz itthon, addig eltelik vagy 5-10 év..szóval az se most lesz, így én véletlenül sem vennék több pénzért LTE képes telefont). egy másik érv szól az iPhone mellett. nem olyan mondjuk, mint például a Lumiákban(azt hiszem maximum 140 dBA), de ebben is magas dinamikatartományú mikrofon van(100 dBA azt hiszem), így például ha egy koncertfelvételt akarsz csinálni, nem recseg a nagy hangerő miatt.
2013. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Iphone az menő...

Android sokkal többet tud.

Észrevételeim szerint az iphone képességei messze meghaladják a cél közönség képességeit.

Úgy értem vesznek egy sokat tudó felső kategóriás telefont és a tudományuk a facebookban ki is merült.

2013. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!